Фільм "Досконалість" ("The Perfection"), 2018 р. Враження 🎞

in Team Ukrainelast month

🎞 "Досконалість" ("The Perfection") - американський психологічний трилер-жахи, що вийшов на екрани 2018 року. У ролях: Лоґан Браунінґ, Стівен Вебер, Елейне Гаффман, Грем Даффі та інші.

The-Perfection.jpg

💬 Цей фільм трохи жесть. Сюжет крутиться навколо героїнь, які вчилися у престижній музичній школі, грали на віолончелі. Одна із головних героїнь змушена була перервати своє навчання на багато років, так як в неї захворіла мама і вона доглядала за нею. Та тут мама померла, і дівчина може повернутися в ряди музикантів, що вона і планує зробити. В час її відсутності у цій школі вже зросла інша знаменитість. Та дівчата гарно почнуть між собою ладнати, і без любовних сцен не обійдеться. Як тільки дівчата "подружились", нова зірка сцени пропонує своїй подрузі відправитися разом з нею у відпустку, автобусом. Раптом під час поїздки дівчині стає дуже погано, і вже у цей момент ми можемо очікувати початку жестяка в фільмі. Не буду розповідати, що відбуватиметься і що саме ці всі події означатимуть - дивіться вже безпосередньо у стрічці.

Трейлер (англійською):

💭 Фільм інтригує своїм сюжетом, та фінал не менш шокуючий, ніж шлях до нього. А точніше, він не те, щоб сильно шокує, мені було не зрозуміло, для чого робити фінал таким, щось типу Whaaat? Але тим не менш, можна поздогадуватися, чому режисер завершив кіно саме так. Ну, якщо ви не боїтесь трошки трешу у кіно - можете також переглянути і висловити свої думки.