😴 Книга "Коли я нарешті висплюся" Ольга Маслова, Ніка Бєльська 📔

in Team Ukraine2 years ago

📔 Назва цієї книги дуже підходить мені 😴. "Коли я нарешті висплюся" - ще одна новинка видавництва "Віхола". До речі, це видавництво з'явилося не так давно і попри всі труднощі діяльності книговидавничої сфери, воно радує достойними виданнями.

e1a873d59202e11f655ea24333c82a71.jpg

💬 Книжка розповідає про те, як працює наш біологічний годинник, чому необов’язково вставати рано, щоб бути успішним, як працює мозок уві сні, чи можна пити каву на ніч, чи допомагає ромашковий чай та ортопедичні матраси, як (чи не) сплять діти і скільки треба спати кожній людині.

Книга актуальна для тих, кого цікавить тема сну або його відсутності.

📝 Декілька слів про авторок:

Ольга Маслова — науковиця, популяризаторка науки. Працювала старшим лаборантом, а потім молодшим науковим співробітником в Інституті генетичної та регенеративної медицини НАМНУ. Пізніше була заступницею генерального директора з питань науки у одному з українських біобанків, де впровадила низку нових продуктів. Сьогодні консультує інноваційні компанії та наукові проекти, просуває власні проекти: науково-популярну ініціативу Nobilitet та ароматичний проект Needorium. Пише науковопопулярні статті, виступає з лекціями та семінарами про стовбурові клітини, культивування клітин, базові відомості про біологію клітини, хронобілогію.

Ніка Бєльська — біологиня, популяризаторка науки, консультанка зі сну. Закінчила біологічний факультет КНУ ім Шевченко, спеціалізується на генетиці довгожителів. Після переїзду на тимчасове проживання в Каліфорнію Ніка отримала доступ до наймасштабніших конференцій із здорового довголіття та харчування, та усвідомила, що наш стиль життя впливає на здоров’я часто набагато більше за генетику. У США Ніка сертифікувалась як професійний викладач йоги (навчання протягом 3 років), консультант зі сну та коуч зі здорового довголіття. Свою місію зараз вбачає в тому, щоб робити українців здоровішими через піклування про себе.

Фрагмент видання:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

У видавництва Віхола є ще непогані книги, на теми, які зацікавлять багатьох, наприклад книга "Релігія має померти
, але про неї розповім пізніше 🙃

Sort:  

Дякую за рекомендацію, я якраз шукаю щось науково-популярне, щоб почитати. А Ольгу Маслову теж памятаю, чула її якось на Радіо Промінь.

На тему сну є ще одна книга "Чому ми не спимо? Жінки й криза середнього віку", Ада Келгун, бачу, тема популярна 😁