Український фільм-мюзикл "Гуцулка Ксеня". Враження 🎞

in Team Ukrainelast month

🎞 На український фільм-мюзикл "Гуцулка Ксеня" 2019 року я ходила з дітьми ще коли він з'явився в кінотеатрах, у доковідний час, звісно ж. Нам було цікаво, яку саме "музичну ноту" внесли в кіно Dakh Daughters.

z1552304794a212i.jpg

💬 За сюжетом, американський хлопець приїжджає в українські Карпати аби знайти собі дівчину-українку, на якій має одружитися. Це потрібно для того, щоб виконати останню волю його батька та успадкувати велику суму грошей. Та на шляху у цього хлопця зустрінеться не одна дівчина, а він, доволі скромний та сором'язливий, буде вагатися та просити порад у свого дядька... Крім центральної сюжетної лінії у фільмі буде розвиватися історія усіх персонажів, та чи завершиться все очікуваним весіллям - буде зрозуміло у кінці стрічки.

Дуже атмосферним робить цей фільм музичне оформлення від Dakh Daughters, а також актори, серед яких немає надто відомих, - грають на відмінно.

Трейлер (українською):

✅ Що хочу додати. Цей фільм можна дивитись з дітьми, та й сюжет в принципі такий, досить казковий і з присутністю гумору, як для українського фільму вважаю добре.

Sort:  

Congratulations @occupy-mars! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You have been a buzzy bee and published a post every day of the week

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the April 1st Hive Power Up Day
Hive Power Up Day - April 1st 2021 - Hive Power Delegation

Дивився цей фільм, хоч і не дуже люблю м’юзикли. І дійсно, дуже класна робота. Але якщо ви не прихильник подібного жанру то кіно здається нуднуватим.