Доброго ранку , нарешті є можливість написати пост , а то коли є трішки часу не має світла. Але про все по черзі : у нас кілька днів така непередбачувана погода , що просто не встигаєш за неї , то сильний снігопад, то дощ, мороз із нову сніг.
Тому крім краси на фото ,негода наробила чимало лиха . Обірвані електричні дроти, поломані гілки дерев, застряглі машини на дорогах, слизькі стежки от таке от.
Але після негоди завжди має бути сонце, тому ситуація майже стабілізувалася , тому насолоджуємося красою природи , віримо що все буде добре і дякуємо збройним силам України , за змогу бачити цю красу навколо!