8 березня в містечку Тин над Влтавою (Чехія) буде проходити наша спільни виставка магістрів Празької Академії мистецтв, архітектури та дизайну "холодно, тепло, гаряче". Вона присвячена вогню, та трьом фазам проходження через нього: руйнування, мовчання, відновлення. Моя кураторська частина вдалася не такою активною, як планувалося через несподівану поїздку в Україну, але рада представити там свій особистий твір.
Це відеоарт про війну та бажання людини рости і культивувати найкращі речі попри все. Відео запощу пізніше, а поки декілька кадрів з нього та офіційна анотація проєкту:
**Культивація.
**
«Все — вогонь, все — вода, все — війна», — говорив Геракліт. Війна розкриває справжні портрети нас самих, інших і навколишнього світу. Моя робота метафорично досліджує плекання життя, матеріальних і нематеріальних цінностей під постійним тиском. Злива гальмує роботу, але люди наполегливо викладаються. Завдяки цьому процесу досконалість залишається недосяжною. Тим не менш, виникає внутрішній сенс, який освітлює життя.