GRABAR : "Іскрою"

in Team Ukrainelast month

Музикант і військовослужбовець Олег Грабар випустив новий сингл та кліп "Іскрою". Ця щемка та болісна пісня - про пошук згаслого вогню у стосунках. Цей вогонь потребує іскри, бо вона здатна знову розпалити почуття до коханої людини.
Дуже лагідна, меланхолійна композиція з не менш чудовим інструментальним супроводом. Режисером красивого кліпу став Вадим Пінягін. Цікавий нюанс: на протязі всього треку на фоні музики звучить голос "найсамотнішого кита у світі". Саме так назвали особу невідомого виду китів, а його голос записали в океані ще в часи Холодної війни.
Олег Грабар до 24 лютого 2022 року продюсував великі телевізійні проєкти, писав сценарії для закордонних продакшенів та працював над своїм дебютним музичним альбомом (який, спойлер, так і не вийшов). З початком повномасштабного вторгнення він спершу волонтерив, а пізніше вирішив вступити до лав ЗСУ, не маючи жодного військового досвіду. Під позивним «Дон Кіхот» музикант відстоює наше з вами життя у вільній Україні, не полишаючи творчості.

Fullscreen capture 14.04.2024 192804.jpg
скріншот відео