Kalush Orchestra. Нова лірика про любов 'Вітер виє'

in Team Ukraine2 months ago

Черговим релізом від Kalush Orchestra стала прониклива та чуттєва пісня про вічне кохання. Композиція під назвою «Вітер виє» - третя, що створена гуртом у зовсім новому звучанні та стилі. Вона розповідає нам про те, що у справжнього кохання немає терміну дії, що всупереч обставинам справжнє кохання - вічне.
Сольні партії в пісні виконують три учасники: Тимофій Музичук, Саша Таб та Олег Псюк. І тут цікавим є вокал Тимофія. Якщо раніше його асоціювали як сопілкаря гурту, то в останніх релізах саме вокалом та особливою індивідуальною манерою виконання Тимофій надає пісням українського фольклорного звучання.

Йо. Знаєте, протягом усього часу я написав більше ніж 100 пісень про любов і зрозумів, шо ти не списуєшся тільки в тому випадку, коли твоє кохання дійсно істинне. Тому в кожній моїй пісні про кохання я розкриваю її по-новому, бо відчуваю її всіма фібрами душі вже протягом 3х років. І як я часто кажу, люди можуть плутати влюбленість і любов, бо влюбленість - це коли ти береш, а любов - коли віддаєш. — коментує нову роботу Олег Псюк.
джерело

На сьогоднішній день продовжується підготовка гурту відправляється до великого туру Україною. Вони виступатимуть у нових образах та з оновленою програмою, де можна буде почути нові треки, а також улюблені хіти Kalush Orchestra.

Fullscreen capture 08.04.2024 131624.jpg
стоп-кадр відео

Fullscreen capture 08.04.2024 131859.jpg
стоп-кадр відео