KharkivMusicFest - 2024

in Team Ukrainelast month

У Харкові попри війну та постійні російські удари увечері 13 квітня пройшов концерт-відкриття KharkivMusicFest. Оркестром диригував єдиний закордонний гість, Рок Фаргас з Іспанії. Він не побоявся приїхати до міста, що зазнає російських атак.
Цей міжнародний фестиваль класичної музики об'єднує на одній сцені кращих музикантів України і світу. Таким чином, фестиваль не лише знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва, але й створює нові культурні мости між різними регіонами України та іншими країнами. Крім виступів на основній сцені, у рамках ХарківМюзикФесту проводиться велика освітньо-просвітницька програма, яка включає в себе виступи “Дитячого оркестру” та “Фестивального оркестру”, проєкти “Кольорова класика”, “Чуттєвості”, “Kharkiv Art Therapy Days-2024”, “Музичні читанки”. Заходи відбуватимуться до 1 травня.
Харків - місто музики. Від музичних шкіл до славного Університету Мистецтв ім. І.Котляревського, від локальних фестивалей до музичних форумів європейського рівня, яким був багато років Міжнародний фестиваль "Харківські асамблеї"... Музика допомагає протистояти харківцям в підступній війні, яку почала рф, щоби позбавити Україну свободи. Але віра, мова й музика врятують світ. Вірю!

0.jpg
Фото Василь Голосний

00.jpeg
Фото Вавсиль Голосний

000.jpg
Фото Василь Голосний