Незрозумілі лейбли

in Team Ukrainelast month

Дуже хотілося б, щоб на фоні знищення України та українців російськими агресорами ця інформація виявилась правдивою. Але чомусь слабо в це віриться. Саме через походження гурту, про випуск вініла якого розказали журналісти відомого інтернет-видання.
Мова піде про новий вініл "Король и Шут", що вийшов під правовласництвом українського лейблу Moon Records.

00.jpg
джерело

На платформі Discogs із придбання музики на платівках та в інших форматах помічено новинку. Це вініл Live 2000 російського гурту «Король и Шут». Наповненням платівки є запис концерту в Києві 2000 року. Деталі пакування вінілу доступні на тій же Discogs: на звороті упаковки бачимо логотип Moon Records, зазначено виконавчого продюсера Андрія Пасічника, а країною-видавцем вказана Німеччина. Здавалося б, до чого тут про брехню чи правду?

0.png
джерело

Ось цей коментар Андрія Пасічника, засновника лейблу Moon Records, засновника «Луна Рекордс» — компанії, що зареєстрована в росії у 2014 (!) році, - коментар викликає деяку недовіру. Хоча... Можливо, з юридичної точки зору тут все так і є. Але питання таки залишаються: навіщо нам саме зараз вініл "Король і Шут", і для чого було вже під час АТО в Україні ставати засновником російської компанії?
Відповіді не буде.
Шкода, що так є. 😨

У 2014 році особисто я виступив співзасновником російської компанії, і з 2022 року активно намагаюся вийти зі складу співзасновників. Поки мені не вдається у зв’язку з новим законом рф — для виходу зі складу засновників ТОВ громадянину держави, яка вчиняє ворожі дії, яким я є, необхідно отримати дозвіл спеціальної урядової комісії, який мені не надають. Ніякої діяльності там я не веду.
джерело

00.png
джерело