Новий альбом від Blooms Corda: Дощ іде, але сонце світить

in Team Ukrainelast month

Українська музична група Blooms Corda була створена у 2014 році Данилом Галиком. У своїй музиці гурт поєднує самобутню фанкову, навколоджазову музику із поетичними текстами.
Музиканти видали свій п'ятий альбом, який назвали "Дощ іде, але сонце світить". Крім основної, альбом має і символічну назву - синій. Інді-поп-колектив у цьому альбомі продовжує гріти слухача лагідним звучанням. Тут ми почуємо і акустичні пісні, і композиції, насичені барабанними, духовими інструментами та басом. Дуже доповнює звучання саксофон, якось несподівано з'являючись у сплетінні звуків деяких пісень. Загалом варто відмітити, що альбом показує зростаючу майстерність колективу.
Незмінна щирість і привітність колективу відчувається і в новому альбомі. І це вражає, адже у період війни дуже важливо підтримувати хороший настрій і ділитися ним із оточенням. Альбом «Дощ іде, але сонце світить» досліджує тему часу. Вибір такої концепції, ймовірно, спричинений війною і загостреним сприйняттям часу внаслідок неї.
11 треків альбому були записані на домашній студії впродовж 2023–2024 років. Окрім нових треків, лонгплей містить два сингли, що вийшли раніше — «Пісня про війну» та «Даня у клітці зі спогадами».

Fullscreen capture 21.04.2024 134218.jpg
скріншот

А 15 травня Blooms Corda повним і дещо розширеним складом презентуватиме свій новий альбом «Дощ іде, але сонце світить» у Bel Etage. Це буде найбільший сольний концерт гурту у їх історії. Частину грошей з продажу квитків музиканти перерахують на потреби наших воїнів.
Музиканти вірять, що музика може бути терапевтичною як для тих, хто слухає, так і для тих, хто виконує.

Fullscreen capture 21.04.2024 140010.jpg
скріншот