Проєкт «Кімната 222» триває

in Team Ukraine2 months ago

Ще у березні Інститутом проблем сучасного мистецтва було відкрито проєкт «Кімната 222». Цікавий він тим, що тут його учасники презентують не тільки свої художні твори, але виконають свої найкращі пісні у складі рок-гурту «222». Таке поєднання рок-музики і живопису, де автори одні і ті ж, навряд чи часто зустрінеш. Так, рок-гурт "222" складається з художників, і саме вони реалізували проєкт "Кімната 222". Присвятили хлопці свій проєкт другу, українському художнику Антону Яковенку, який у лютому віддав життя на фронті, захищаючи Батьківщину. Він дуже любив музику. В спонтанних розмовах телефоном зі своїм братом Андрієм та учасниками гурту «222» Антон не розповідав про життя на фронті. Він постійно цікавився подіями у колі своїх друзів, тим життям, яке полишив заради перемоги над ворогом.
В основу проєкту покладено історію друзів-художників, які у 2022 році заснували рок-гурт “222”. Назву гурту, а пізніше - мистецькому проєкту, дав номер кімнати, в якій митці зберігали свій музичний інструмент.
Проєкт “Кімната 222” - не про місце у фізичному його розумінні, а про простір єднання та творчого пошуку. Митці створюють музику, пишуть вірші, продумують ідеї інших своїх творів, а це не лише живопис, а й інсталяції, сценографія.
Побачити та почути творчість художників може кожен бажаючий, хто буде в Києві у ці дні. Проєкт триватиме до травня 2024 року.

0.jpg
джерело

000.jpg
джерело

00.jpg
джерело