Рекорд переглядів українського Twitch

in Team Ukrainelast month

Прем'єра нової пісні "А я все плакала" від української співачки Наді Дорофєєвої та стримера і волонтера Михайла Лебіги встановила рекорд переглядів українського Twitch. Саме на цій платформі, на каналі Лебіги вчора відбулася трансляція новинки.
Під час трансляції дует виконавців збирав донати, які до 17 квітня планували повністю передати громадській організації Azov One для придбання ними 500 тепловізійних FPV-дронів. Але події дня змінили плани: напередодні трансляції Міша Лебіга і Надя Дорофєєва вирішили, що половину суми буде направлено на підтримку постраждалих від учорашнього російського удару по Чернігову.
Усього за півтори години стриму було зібрано 5 млн грн! Вже після його завершення збір донатів вирішили продовжити до 12:00 18 квітня. Організатори збору, Міша та Надя, особисто закинули на збір по 100 тис. грн. кожен.

1.jpg
джерело

Тема пісні досить актуальна, вона нагадує всім про необхідність слідкувати за своїми дописами та коментарями в інтернеті. Адже буквами можна не просто несправедливо образити когось, а й зламати чиєсь життя:

І хай наш фіт стане нагадуванням про те, що краще діджитально обіймати одне одного та підтримувати, ніж продовжувати викидати одне на одного образи та злість. джерело

Fullscreen capture 18.04.2024 171910.jpg
стоп-кадр відео

Fullscreen capture 18.04.2024 171959.jpg
стоп-кадр відео