ROXOLANA дасть свій перший сольний концерт у Києві

in Team Ukraine2 months ago

Свій перший сольний концерт анонсувала українська співачка та сонграйтерка Roxolana (Роксолана Сирота). Він відбудеться 25 квітня 2024 року, на київському майданчику Bel Etage Music Hall.
Цей виступ названо «Дуже теплий сольник». Назва ніби посилається на сингл «Дуже тепла пісня», який ROXOLANA створила при свічках, взимку 2022 року, під час масштабних блекаутів.
На концерті Роксолана виконає пісні з альбомів Ukraine Is та «Настрій: спішити жити». Запрошеними спеціальними гостями «Дуже теплого сольника» будуть MONATIK та гурт KAZKA. Ми пам'ятаємо, що співачка саме з ними записувала раніше спільні треки. Звісно, на слухачів чекають і зовсім нові пісні, записані навесні 2024 року.

0.jpg
джерело

00.jpg
фото

Частину коштів від продажу квитків на концерт ROXOLANA планує віддати для допомоги в реабілітації поранених військових. А щоб привернути увагу до проблеми відновлення постраждалих від війни, ROXOLANA запросила до участі в концерті Олександра Терена - військового, письменника, призера «Ігор нескорених» та автора шоу «Відвал ніг». Олександр із перших днів війни став на захист Батьківщини добровольцем батальйону «Карпатська січ». Та в серпні 2022 року він зазнав важких поранень, внаслідок чого втратив обидві ноги.