Скрипаль Василь Попадюк. Великий благодійний тур Україною

in Team Ukraine2 months ago

Знаменитий український скрипаль Василь Попадюк вирушає у великий благодійний тур Україною. Почнеться він 4 квітня у Києві і загалом охопить 17 міст.
Скрипаля часто називають 'українським Паганіні'. Хоча сам Василь Попадюк не схвалює таких порівнянь. Адже вважає, що його гру неможливо переплутати із іншими скрипалями. Як розповідає артист, він з самого дитинства зростав у народній музиці, у мелодіях з Молдови, Угорщини, заходу України. Цю музику виконував його батько, він також багато слухав пісень, адже мав величезну колекцію платівок. Від тата Василь і 'заразився' любов'ю до румунської, молдовської, угорської, ромської музики.

image.jpg
фото

А ще Василь Попадюк не вважає себе класичним скрипалем. Він каже:

"В душі я – бунтар та рокер, тому в програмі буде багато моїх улюблених рок-хитів – AC/DC, наприклад. Програма буде трошки оновлена. Будемо грати й мою улюблену класику рока, і просто класику в обробці, і ще декілька цікавих творів. Буде багато запальної ромської, угорської, румунської музики, творів в обробці мого батька –видатного музиканта Василя Івановича Попадюка."
джерело

Як і годиться, під час війни всі концерти справжніх українців - благодійні. Так і з туром Василя Попадюка: кошти від концертів підуть на FPV-дрони для тактичного підрозділу особливого призначення Г.Р.І.М. у складі 41-ї ОМБр ЗСУ.
Нещодавно видатний скрипаль виступав на благодійному заході НаШапку. Кошти від виступу також пішли на підтримку наших ЗСУ.

Fullscreen capture 02.04.2024 220655.jpg
скріншот відео