День Героїв

in Team Ukraine3 years ago

Screenshot_20200523_154240.png

Сьогодні, 23 травня, в Україні відзначається День Героїв.

Свято хоч і не офіційне, але щороку до його відзначення долучається все більше громадських та патріотичних організацій. Це приклад того як не байдужі люди здатні без офіціозу та галасу згадувати про борців за волю України.

День Героїв засноване в честь українських воїнів різних епох, починаючи від лицарів Київської Русі і до сьогоднішніх воїнів російсько-української війни.

Історія створення пам’ятного дня почалася в далекому 1941 році, саме тоді на другому великому зборі Організації Українських націоналістів було вирішено, що 23 травня буде пам’ятною датою і буде приуроченою до загибелі Євгена Коновальця.

Загалом же травень є місяцем втрат адже саме в цьому місяці, окрім Коновальця, покинули світ Симон Петлюра та Микола Міхновський.

Символічно, що День Героїв припадає на одну дату із Днем морської піхоти.

Звичайно, можна по різному ставитись до цих усіх пам’ятних дат і особистостей, але така вже наша історія від неї ми нікуди не подінемось.

Sort:  

Слава Україні!
Будемо пам'ятати та вшановувати українських героїв...
При цьому слід пам'ятати і про інших героїв, не тільки тих які склали своє життя на полі битви, а й тих які тим чи іншим чином долучилися до розбудови Української Держави.