Мариновані білі грибочки - ловіть рецепт

in Team Ukraine5 months ago

IMG_20230922_110345.jpg

Часто на святковий стіл у нас прийнято ставити мариновані гриби. Або ж це швидка закуска до чарки горілки після важкої праці. У кожного господаря, який збирає гриби є свій рецепт маринування. І якщо ти знайшов золоту середину, то сміло можеш ділитись рецептом. А щоб її знайти, ти часто шукаєш в книгах чи інтернеті і вчишся на своїх помилках або ж просиш рецепт в того, чиї мариновані грибочки тобі сподобались.

Я вперше замаринувала гриби самостійно всього на всього 3 роки тому. Передивилась кілька відео на ютуб, і обрала щось середнє з усіх. ))) Вийшли дуже смачні грибочки, але рецепт не записала, бо не знала чи будуть добрі 😁
(до речі в мене так часто...)

Часто куштувавши гриби і інших знайомих, мені особисто хотілось чогось трішки більше чи менше. Одного разу знайомий передав баночку маринованих грибів, то вони були такими великими шматками, що важко було увесь в рот засунути. 😆 Тому зрозуміла, що величина шматків також впливає на смак.

Минулого року, Тараса не було, а поруч в лісах не було білих, то на гостину, баночку білих маринованих привезла тітка. І вони були нямі-нямі, як люблять казати діти.

І що я зробила?

Зображення WhatsApp, дата_ 2023-09-22 о 10.47.33 2.jpg
Я взяла рецепт, звичайно.


Тепер можу поділитись з вами.
Маринування білих.

 • 1 л води,
 • 2 ч. л. солі без чубку,
 • 2 ч. л. цукру
 • чорний перець горошком,
 • духмяний перець горошком,
 • лавровий лист
 • 70 мл оцту 9%
 1. Попередньо для маринування обираємо лише чистенькі гриби від червивості. Для маринування краще використовувати молоді гриби невеликого розміру, тоді ваша консервація буде ідеальна на смак і красиво на вигляд. Нарізаю гриби середніми шматками, як на фото.
 2. Промиваю під проточною водою, заливаю водою з додаванням солі і відварюю 10 хвилин.
  Гриби проціджую і ще раз промиваю холодною водою в друшляку.
 3. готуємо маринад. У воду додаємо все за рецептом, як закипіло вливаємо 70 г. оцту 9% і закидаємо в маринад відварені гриби. Варимо гриби ще 10 хв. і формуємо в попередньо стерилізовані банки. Все.

Особисто мені полюбився цей рецепт.
Смачного.

Зображення WhatsApp, дата_ 2023-09-22 о 10.47.33 1.jpg

Зображення WhatsApp, дата_ 2023-09-22 о 10.47.33 4.jpg

Зображення WhatsApp, дата_ 2023-09-22 о 10.47.33.jpg

Sort:  

Перше фото просто супер, як з журналу з рецептами!

Дякую

Дякую за рецепт. Попробую і я ща вашим рецептом гриби зробити

Лиш потім чекаю відгуку чи сподобався☺️