Футбольний менеджер Sorare. Мій перший приз (0.01 ETH) в 2021 році

in Team Ukraine2 months ago (edited)

Раніше я вже писав про свій початок гри в Sorare з 27 листопада 2020, інвестиції в яку я вирішив обмежити 0.05 ETH (близько 1000 грн на той час). І яка вже дала мені непогані результати : на момент написаня минулого посту приблизна вартість команди 0.19 ETH, ще й на балансі 0.044 ETH. Поки комусь цікаво (привіт @oleksii.tkachuk), буду продовжувати розповідь про свої пригоди в цій грі.

Отже, спочатку про погане:

  • даремно я радів карті з Діего Костою. Цей форвард після того як розірвав контракт з Атлетіко Мадрід, з метою повернутись в англійську Прем'ер Лігу, так і не зміг ще знайти собі клуб. Мабуть через свій вік, складний характер, та занадто високі побажання до зарплати. Чомусь захотів пограти в французському Марселі, але його там відшили.

    image.png

Поки що його запрошує саудівський клуб Аль-Хіляль, проте в Sorare цей клуб не враховується, а значить картка не будет приносити бали. Так чи інакше, картка, куплена за $24.53 ( 0.039 ETH ) у мене зависла...

  • другий форвард, Ноуледж Мусона, якого купив нещодавно за ($66.65, 0.058 ETH)

    image.png

    отримав травму, а значить, поки ще заробляти мені призові не зможе. Та й купив його дорогувато. Буду намагатись продати по собівартості. В цілому він непоганий і картка була дуже популярна після Нового Року, так чи інакше, якщо не продам картку, то хоч допоможе заробляти призові ефіри.

А тепере хороші новини:

Для новачка з невеличким бюджетом найбільш цікавим є участь в турнірі Global all stars D4. Найменший приз - 0.01 ETH (зараз близько 11 $ ) можна отримати набравши 205 балів (реальна гра кожного із справжніх футболістів з карток приносить бали).

І ось, мій перший приз в 2021 році:

reward.png

за участь в турнірі Global All Star 8-12 січня .

image.png

image.png

Ось з такою командою, не зважаючи на травму Мусони та білу карту голкіпера (за білу картку балів вдвічі менше), вдалось набрати 216 балів, та отримати приз! :)

Сьогодні закінчив підготовку до черговогу турніру Global All Star (15 - 19 січня). В якості форварда за порадою свого брата взяв більгійця Стіва де Ріддера:


image.png

До речі, картки футболістів Бельгії та країн колишнього Союзу найбільш цікаві за співвідношенням ціна/бали. Раджу звернути на них увагу тим, хто захоче грати в Sorare

Моя поточна статистика:
image.png

Поки що моя мета така : за допомогою торгівлі картками та участі в турнірах покращувати склад команди та придбати червону (RARE) картку якогось гарного голкіпера.

Поки що все:)


Попередній пост на тему Sorare: Від Rabona до Sorare : мій досвід у якості футбольного менеджера :)
Sort:  

Yay! 🤗
Your post has been boosted with Ecency Points.
Continue earning Points just by using https://ecency.com, every action is rewarded (being online, posting, commenting, reblog, vote and more).

Support Ecency, check our proposal:
Ecency: https://ecency.com/proposals/141
Hivesigner: Vote for Proposal

А мені не зрозуміло там як вони грають і коли і з ким ))

Картки прив'язані до реальних однойменних гравців. Кожен з яких грає в своєму клубі. Розклад матчів клуба можна знайти в неті, якщо буде цікаво, кину лінки, також наступні матчі можна побачити на картці гравця. Наприклад, я купив форварда Де Ріддера, щоб він був у мене в команді для участі в наступному турнірі Global All Star d4 з 15 по 19 січня, оскільки він має грати 17-го числа https://sorare.com/players/steve-de-ridder

секція "upcoming games"

image.png

 2 months ago 

круто, тока ж ГАЗ)

Та да! Но все транзакции внутри игры оплачивают разработчики. Юзер платит только при вводе-выводе эфира.

Кроме того, покупать карты можно с виза/мастеркард фиатом. И тогда экономия на вводе, игроку остается только оплатить газ при выводе.