Team Ukraine

in Team Ukraine3 years ago (edited)

Team Ukraine HIVE.jpg

Вітаємо, друзі!

Team Ukraine створено для популяризації HIVE в Україні та серед українців за її межами, а також для підтримки учасників спільноти.

Оскільки про HIVE в Україні знають ще недостатньо, Team Ukraine за допомогою соціальних мереж та інших інтернет-ресурсів поширює його використання серед українців.

З цією метою Team Ukraine пропонує згуртуватись всім українцям, вже зареєстрованим у HIVE, навколо спільноти Team Ukraine.

Team Ukraine щоденно здійснює репост усіх цікавих україномовних публікацій учасників спільноти та голосує за найкращі з них.

Пости щоденно відстежуються за тегом ua.

Для отримання можливості репосту та підтримки від Team Ukraine, Ваша публікація має відповідати певним критеріям:

  • обов'язкова наявність тегу ua;
  • українська мова допису;
  • українська та англійська мова допису.

Team Ukraine, з метою додаткової популяризації автора серед українців, щоденно публікує огляд найцікавіших україномовних постів нашої спільноти із прямим посиланням на визначені Team Ukraine дописи.

За результатами збільшення HIVE POWER акаунту @teamukraine правила підтримки постів учасників спільноти Team Ukraine буде деталізовано.

Пропозиції, а також цікаву та корисну інформацію щодо подальшого розвитку Team Ukraine надсилайте за електронною адресою: [email protected]

Запрошуємо до нашої спільноти!