Ситуація на Ізюмському напрямку

in Team Ukraine8 months ago (edited)

На Ізюмському напрямі передові підрозділи Сил оборони України не тільки зупинили просування противника на північний захід, на північ і на північний схід від Слов'янська, а й місцями змусили його відступити.

Де, як і коли... я, звичайно, писати не буду, зі зрозумілих причин, але скажу, що ситуація в цьому районі останнім часом на тактичному рівні складається для супротивника досить "цікаво".

Його потужне угруповання військ, націлене на Слов'янський укріплений район Сил оборони України, судячи з усього, "доперегрупувалося" вже до того, що окремі передові підрозділи цілком можуть бути найближчим часом розгромлені...

І це не перебільшення.

Протягом тижня противник так і не зміг просунутися тут хоча б на 1 км. Більше того, був змушений на тактичному рівні відійти на низці ділянок.

ЗСУ ліквідували Барвінківський виступ і змогли звільнити кілька сіл на Ізюмському напрямі.

Багато в чому це стало можливим за рахунок перекидання росіянами частин з-під Ізюму в Херсонську область для посилення оборони.
IMG_20220802_025917_781.jpg

При цьому лише протягом останніх 2-х діб російське військове командування «вивело з бою» на Харківському та Слов'янському напрямках 4 БТГр зі складу військ Східного військового округу для подальшого перекидання їх «на південь».

А саме - 3 БТГр (з Пасіки) 36-ї ЗВА, 38-ї омсбр (з Ізюму), 64-ї омсбр (з Розсохуватого) 35-ї ЗВА, і ще 1 БТГр зі складу 36-ї омсбр (з Довгенького) 29-ї ЗВА.

Під Ізюмом 150 стрілецька дивізія, яка мала 3 формування не тільки понесли втрати від 93 ОМБр. Холодноярці ще й знайшли прапор, який кинула втікаюча русня.

Висока вірогідність, що це бойовий прапор частини. За втрату якого частину розформовують
IMG_20220802_030045_806.jpg

Також додаю своє останнє інтерв'ю НВ де я розповів про перебіг подій у Ізюмі під час мого знаходження у місті.

– початок бойових дій у місті,
– поведінку русні,
– відношення до місцевих,
– хто зараз керує містом
– як партизанський рух емоційно підтримує бажання до супротиву