Президент Зеленський у Львові

in Team Ukraine2 months ago

Хочеться, щоб ці світлини облетіли увесь цивілізований світ.
Щоб кожна людина осягнула за кількістю могил в одному тільки Львові, якою ціною Україна захищає свободу та демократію. І не тільки свою, адже російські загарбники готові нападати на будь-кого і далі. Тому що вони ще не покарані за всі скоєні злочини. А безкарність породжує вседозволеність.

1.jpg
Джерело

Сьогодні Львів відвідали представники країн - партнерів. Наш президент Володимир Зеленський зустрівся із прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Перш за все вони відвідали Личаківське військове кладовище, а саме - Марсове поле. Тут із квітня 2022 року ховають військовослужбовців, які загинули під час російсько-української війни. І вшанувати пам'ять загиблих захисників України - це свята справа, тим більше для таких високих персон.

0.jpg
Джерело

Також сьогодні була підписана угода між Україною та Данією про співробітництво щодо безпеки та тривалої підтримки. Угодою, зокрема, передбачається допомога від Данії у розмірі щонайменше 1,8 мільярдів євро. Країна також підтвердила свою підтримку щодо забезпечення цілісного потенціалу F-16 через авіаційну коаліцію, а це передбачає надання винищувачів, боєприпасів, тренажерів, навчання, обслуговування.
Прибула сьогодні до Львова і американська делегація, на чолі з сенатором-демократом Шумером. Видно, їм вкрай необхідно показати свою небайдужість до України, на фоні блокування такої необхідної для перемоги допомоги Україні з боку республіканців. Ось як сказав сам Чак Шумер про цей візит:

Я очолюю цю делегацію для зустрічі з президентом Зеленським, щоб показати українському народу, що Америка з ним, показати нашим союзникам по НАТО і Європі, що ми з ними, дізнатися про зброю, яка життєво необхідна Україні, і захистити нашу демократію і національну безпеку.
Джерело

Як би там не було, - будемо надіятися на краще у розвитку подій в Америці. Політичні чвари там роблять ведмежу послугу нам тут, на жаль. І це вкрай критична ситуація для всього світу: не встоїмо ми - катастрофа російського безумства піде далі.

2.jpg
Джерело

Сподобалась мені позиція нашого Президента відносно поїздки на україно-польський кордон, де ніяк не вгамуються протести фермерів Польщі проти укарїнських перевізників. Володимир Зеленський вже сьогодні там побуває, адже завтра потрібно бути в Києві. Друга річниця вторгнення ерефії на нашу землю потребує посиленої уваги до оборони, адже підлий ворог любить масовані атаки проводити саме під час якихось історичних дат.
Українська делегація на чолі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем буде на кордоні 23 лютого. Вони вирушили туди для переговорів щодо протесту польських фермерів, які заблокували всі пункти пропуску. У складі української делегації будуть міністри, які відповідають за логістику, інфраструктуру, агропромисловий комплекс, а також керівники прикордонної служби.
"Чи будуть польські колеги - це їхнє особисте рішення", - так сказав наш Президент. Також він подякував українським фермерам за те, що вони не вдаються до блокади зі свого боку.
Ех, Польща... Не приведи Господи вам пережити навіть десяту долю того, що переживає наш український народ...

00.jpg
Джерело