Затишшя перед бурею

in Team Ukraine3 months ago

Цікаві настали дні: ще вчора була зима, а вже вранці про неї ніщо не нагадувало. Мої песики здивовано бігали лісовими полянами в пошуках снігу, але він щез. Нічний дощ "з'їв" білий колір світу, і ми наче в машині часу - повернулися на тиждень назад.

1.jpg

3.jpg

Раз така справа, подумала я, то чи не пошукати мені підморожених грибочків? 😁 Погода дозволяє, бо руки не мерзнуть. Часу багато, бо рано вийшли.
От і пішли ми всі бродити навколо молодого сосняку. Та грибів не було ніде. Один старий маслюк слизько розлазився під дотиком пальців руки. Замерз. Та що тут казати, навіть мухомори кудись поділися. Їх тут було сила-силенна. Красиві, червоні в білу крапочку. Наша собачка Бона якось навіть напала на одного такого велетня, граючись із Хенком. Покусала мухомора. 😂 Додавши мені нервів та переживань, чи не отруїлася вона часом. Та все минулося, наслідків не було.

2.jpg

Насолоджуватись більш-менш нормальною погодою нам обіцяють ненадовго. Прогнози попереджають про сильний вітер, великі опади і холод вже в неділю та понеділок. А щоб підготуватися як слід до стихії, найкращим проведенням часу стало приготування львівського сирника. 😊 Готувала у мультиварці. Вперше. Здивована рецептом і тим чудовим смаком та пишністю, що вийшла в результаті. Випічка без борошна - це круто!
Накуплю сиру про запас. Щоб смачно пережити оту понеділкову завірюху. 😎

6.jpg

Sort:  

Значить мухомор не такий страшний як про нього кажуть))
Добре, що цей "експеримент" мав хороше закінчення)

Це точно! ))