Домашній паштет з качиної печінки

in Team Ukraine3 months ago (edited)

Усім привіт! Дружина часто робить паштет з печінки, бо жоден консервований паштет з банки, металевої чи скляної не зрівняється із свіжим, приготованим власноручно, тим більше що в приготуванні паштету немає нічого складного. Але зазвичай ми купували в магазині курячу печінку (вона краще підходить до паштету, ніж свина, хоч і трішки дорожча). Проте цього разу ситуація була інша. В нас назбиралося трохи печінки від домашніх качок, що їх давала нам моя мама. Ми качку або готували, або морозили для подальшого приготування. А окремо морозили й печінку (попередньо відваривши). То ж я вирішив приготувати паштет з качиної печінки. Але французький, з додаванням печериць, бо у мене трохи залишилося в холодильнику, я брав для гарбузової запіканки і залишилося.

То ж нам додатково, крім печінки, потрібні цибуля та морква. Їх треба почистити, порізати на шматочки і поставити варитися, давши на трішки лаврового листа та кілька горошків духмяного перцю, а також трохи солі та чорного перцю до смаку.

В той час окремо чистимо печериці, нарізаємо їх пластинками та смажимо на маслі, додавши трохи вершків.

Овочі зварилися, блендеруємо їх разом із попередньо відвареною печінкою.

Потім додаємо тушені у вершках печериці. Їх теж можна було зблендерувати разом із усім, але у французькому паштеті відчуваються на смак шматочки грибів, тому я їх і залишив)).

А наступного ранку ми з дружиною вже снідали смачним домашнім паштетом із качиної печінки 😊.

Sort:  

Manually curated by brumest from the @qurator Team. Keep up the good work!

Клас!!! Ідея додати гриби дуже вдала

Ну, це такий власне і є французький паштет)