Як ми з сином пеленальний комод збирали 🙂

in Team Ukraine3 months ago (edited)

Усім привіт! Тому я і не люблю писати з мобільного телефону, бо написав в маршрутці тут класнючий і довгий текст про те, як ми Маркіяном комод збирали і про те, як важливо показувати дітям, що їхня допомога дуже цінна, навіть якщо вони насправді заважають, а потім, коли вийшов з неї на зупинці і повернувся до написання через деякий час, його не зберегло 🤬. Тому я скоренько його опублікую, щоб і це не пропало, а потім допишу)).

Отож, я виконав свою обіцянку і дописую пост, хоча для тих, хто все ж його читає і робить це послідовно, це може видатися доволі химерною структурою. Я перепрошую за це, бо я був трохи злий через те, що я втратив такий значний шматок тексту в маршрутці.

Як я вже казав, а ви так і не прочитали)), я не люблю складати меблеві "конструктори", бо витрачаю на це купу часу, за які можу зробити більше корисних справі, які я вмію робити швидко. Але цього разу я був згоден з дружиною, яка зробила цей вибір, що їй не було б комфортно в домі з малою дитиною, яку треба годувати груддю, коли там який незнайомий мужик щось майструє. Тому сімейний бюджет не втратив 300 грн, а скручував комод по кілька годин впродовж трьох днів. Це про тому, що інструкція була доволі зрозуміла. Це все брак практики.

А ще це було дуже цікаво Маркіяну і він мені допомагав. Хоча іноді він мені і заважав, але як я вже згадував, тут важливо не вбити в дитині бажання допомагати батькам з самого малку, а то потім тієї допомоги можна і не дочекатися).

Міці теж було дуже цікаво, що ж ми таке майструємо, тому вона постійно крутилася під руками))

Оце результат першого дня 🙂.

Наступного дня, коли я зміг виділити ще трохи часу, настала черга шухляд.

Поки я збирав шухляди (це тільки здається, що це мало роботи, а це чи не так само часу зайняло, як збірка попередніх частин комода), Маркіян вирішив потестити поличку. Тільки я зовсім забув, що в інструкції щодо цієї полички було попередження, що максимальне навантаження на неї - 5 кг! А Маркіян вже двадцять важить 😄. Добре, що вона витримала, значить на совість скручено)).

Шухляди я тоді зробив, але прикрутити їх до направляючих вже не було ні сил ні часу. Я це залишив на наступний день.

Ну ось, комод готовий 😊. Але мабуть доведеться докупити ручки, бо в комплекті їх не було, а витягувати нижні шухляди хоча можливо, але доволі незручно.

Sort:  

Congratulations @yetaras! You have completed the following achievement on the Hive blockchain And have been rewarded with New badge(s)

You received more than 39000 HP as payout for your posts, comments and curation.
Your next payout target is 40000 HP.
The unit is Hive Power equivalent because post and comment rewards can be split into HP and HBD

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Check out our last posts:

Our Hive Power Delegations to the November PUM Winners
Feedback from the December Hive Power Up Day
Hive Power Up Month Challenge - November 2023 Winners List

Клас!!! Впевнений, що сину дуже сподобалось.
Як альтернативу ручкам можна пошукати оригінальні присоски на дверцята, за які буде зручніше їх витягувати, але то таке - на любителя

Як на мене ненадійно, але швидше звісно