UA | EN |
---|---|
29 лютого 2024 року, в останній день зими, моя кішка, сидячі та гріючись в проміннях, аномально теплого сонця, очікує на весну. Але нажаль ще зарано, потрібно ще трішки почекати. | On February 29, 2024, the last day of winter, my cat, sitting and basking in the rays of an abnormally warm sun, is waiting for spring. But unfortunately, it is still too early, we need to wait a little longer. |
Сamera | Lens |
---|---|
Canon EOS M6 Mark II | EF-S55-250mm f/4-5.6 IS |
Oh my God, such a royal beauty. Love the eyes.
!LUV
Красуня! Кажуть, що триколірні кицюні приносять щастя!)))
Можливо