Czas na wycieczkę / My Actifit Report Card: September 30 2022

in Actifit2 months ago

Tyle raz człowiek człowiek odmawia sobie niektórych rzeczy, jak naprzykład wycieczki, ponieważ martwi się o wydatki. Ale przecież problemy są na codzień, a jeden wyjazd weekendowy nie sprawi że odrazu zbankrutujemy. Może za to przynieść na ulgę, pozwolić odpocząć od codziennych stresów. Mówiąc najprościej pozwoli nam się zresetować przynajmniej mentalnie i spędzić miłe chwile z naszymi bliskimi, tworząc wspomnienia na przyszłe lata w naszej pamięci.

Dlatego udało nam się porzyczyć samochód, po przeżyciach z naszym co było już bardzo dobijające i prawie zakończyło nasz wyjazd za nim się jeszcze rozpoczął.

Naszczęście sobie poradziliśmy, jak to zawsze powtarzamy z żonką do siebie, co nas nie zabije to nas wzmocni. A i oczywiście nie ma tego złego co by nadobre nie wyszło. A przy dobrze zgranej rodzinnie nie ma rzeczy nie do pokonania i problemów nie do rozwiązania.

Dzieciaczki nie mogły się już doczekać podróży, więc pokazywały cała drogę jak bardzo się z tego cieszą.

Po dotarciu na miejsce i zrobieniu sobie wspólnego spacerku, trzeba było odpocząć, a przynajmniej ja musiałem bo cała drogę prowadziłem samochód. A długi czas siedzenie i patrzenie tylko na drogę jest naprawdę bardzo męczące. Liczę na superową przygodę.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


30/09/2022
55810
Daily Activity, Photowalking, Play with kids/grand kids, Walking

Sort:  
Loading...