We live in different worlds :) We had strawberries for $1 per liter, 10 times cheaper. You should be getting 10 times more than me for a post with these prices :)
You are viewing a single comment's thread from:
We live in different worlds :) We had strawberries for $1 per liter, 10 times cheaper. You should be getting 10 times more than me for a post with these prices :)
:D :D