Bitbay przenosi się na Maltę

in #kryptowaluty6 years ago

Jak wiecie nie dawno pojawił się komunikat Bitbay o przenosinach na Maltę.

Więcej znajdziecie tutaj: https://bitbay.net/pl/aktualnosci

Dla tych którzy nie wiedzą jest wymagane potwierdzenie zgody na te przenosiny - więc jak najszybciej zalogujcie się do konta i potwierdźcie zmianę jeśli nie chcecie się na nowo weryfikować.

bitbaylogo.jpg

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tego ruchu giełdy Bitbay. Co jest ważne w tej sprawie to to, że w końcu skończy się blokowanie kont bankowych tej firmie przez Polskie Banki, blokowanie szybkich transferów bankowych i wielu usług które mogły by fajnie działać w Polsce. Ale w Polsce nie będą działać ponieważ niestety nasze władze nie dorosły do nowej technologii. Cała Europa się rozwija - wprowadza technologię kryptowalut - oraz blockchain, a Polska pozostanie czarną dziurą na mapie. I znowu będziemy potem przez 200 lat gonili nowoczesną Europę bo gdy Europa i Świat będą przechodzili do kolejnych stadiów rozwoju kryptowalut, my dopiero zaczniemy w Polsce zastanawiać się czy może jednak było warto zainteresować się kryptowalutami.

Polska rezygnuje z ogromnych przychodów jakie daje ten rynek.
Wystarczyło by zalegalizować - ICO kryptowalut, umożliwić płacenie podatków w Polsce, ale takich normalnych podatków a nie z dupy wziętego pomysłu PCC od każdej transakcji.

Malta fajny przyjazny kraj. Być może warto zainteresować się wyjazdem tam na stałe by skorzystać z rewolucji technologicznej która nas ominie gdy pozostaniemy w Polsce.

Sort:  

You got a 4.13% upvote from @emperorofnaps courtesy of @amelcio!

Want to promote your posts too? Send 0.05+ SBD or STEEM to @emperorofnaps to receive a share of a full upvote every 2.4 hours...Then go relax and take a nap!