in #pl-sport6 years ago (edited)

Heung-min Son w Bayernie?

Według Calciomercato Bayern w 2019 roku ma zamiar ściągnąć Heung-min Sona z Tottenhamu. Koreańczyk ma być postrzegany jako ewentualny następca Francka Ribery'ego. Atutem 26-latka jest fakt, iż doskonale zna on Bundsligę (grał dla HSV i Bayeru).

Skandaliczne zachowanie Douglasa Costy!

Costa pojawił się na boisku w 61. minucie meczu. Tuż przed końcowym gwizdkiem, najpierw ostro potraktował Di Francesco wjazdem w nogi, a chwilę potem zaatakował go łokciem.

Kiedy już wyjaśniali sobie to twarzą w twarz, Costa nie wytrzymał i opluł rywala. Sędzia wyrzucił Coste z boiska dopiero po konsultacji z VAR-em gdyż na początku nie zauważył całej sytuacji.

Piątek z kolejną bramką.

Polak zdobył bramkę w wygranym mecz Geniu z Bologną 1-0. Warto dodać, że w bramce rywali stał Łukasz Skorupski.

Piątek pokonał Skorupskiego w 69. minucie meczu, oddał strzał zza 16'stki w dolny róg bramki, Skorupski był bez szans.

bramka 🔻

Legia Warszawa wygrywa z Lechem Poznań.

Legia wygrała na własnym stadionie z Lechem Poznań 1-0.

Pierwsze minuty zapowiadały, że mecz będzie bardzo emocjonujący, ale jak wszyscy wiemy to jest Ekstraklasa i tu nigdy nic nie wiadomo.

W 31 minucie kapitalną asystą popisał się Szymański, wystawił piłkę do Dominika nagy, a ten ominął bramkarza i trafił do pustej bramki.