Prosty sposób na delegowanie Steem Power do innego konta

in #polish3 years ago (edited)

Temat nie raz już się gdzieś po drodze pojawiał, ale myślę, że nadal nie każdy wie w jaki spsób delegować swoje Steem Power do innego konta, dlatego właśnie ten post. Chciałam pokazać jaki sposób na delegowanie swojej mocy ja znam. To dobra opcja np. w przypadku, kiedy kompletnie na jakiś czas chcemy odpuścić Steemit, nie mamy jak oddawać głosów na inne osoby, a z drugiej strony chcąc, żeby społeczność rosła nie chcemy, aby nasz głos był nieużywany lub po prostu chcemy do innego konta przydzielić część swojego SP.

Pierwszy krok -> wchodzimy na stronę https://helloacm.com/tools/steemit/sp-delegate-form/

strona wygląda tak jak na screenie poniżej

Po prostu najpierw wpisujesz nazwę swojego konta Steemit, a w drugim polu nazwę osoby, do której Steem Power delegujesz.

W polu amount wpisujemy wartość SP.
Uwaga: jeśli, np. delegowaliśmy do kogoś już 100 SP i chcemy jeszcze coś do tego dorzucić to przy drugiej próbie nie wpisujemy 20, a łączną nową wartość, czyli np. 120. Jeśli wpiszemy 20 to różnica zostanie cofnięta i żeby móc znowu ją użyć będziemy musieli poczekać, aż wróci na nasze konto.

W przypadku, gdy chcemy zabrać komuś delegację to w polu wartości wpisujemy zero cyfrą (0) i po kilku dniach mamy SP z powrotem u siebie na koncie.

Każdą operację potwierdzamy za pomocą Steem Connect używając swoich danych do konta Steemit. Po wpisaniu wszystkich danych, klikamy zielony przycisk -> Delegate via Steemconnect.com

Mam nadzieję, że komuś się przyda :) Ja dziś tak delegowałam 6 SP do konta @sp-group

Sort:  

o co chodzi z tym SP-group ?

Wiesz co chyba chodzi ogólnie o wsparcie, żeby każdy rósł w sile w tej grupie. Nie wiem dokładnie o co tam chodzi jeszcze bo dopiero co dołączyłam, ale sa tam osoby, które bardzo lubię na Steemit dlatego tez tam jestem :)) Może @strefanetu wyjaśni lepiej o co chodzi w tej grupie albo @jozef230 ?

A jak dołączyć do tej grupy ?

Napisze do Ciebie na czacie pózniej, teraz nie mam jak :))

@psychepl tak jak powiedziała @annaburska o wsparcie, żeby każdy rósł w sile, którzy są grupie. Wspieramy osoby, które korzystają z naszego tagu, wybierając odpowiednie treści. Osoby delegujące otrzymują upvote od naszego zrobionego @sp-group konta i treści są manualnie sortowane, żeby czasem nie dać zwykłemu spamu. Warunek to tag i delegacja. Do tego z czasem dojdzie konkurs grupowy itd. Kolejna kwestia to grupa będzie miała limit a osoby, które nie będą aktywne, będą opuszczać miejsce innym. Tak było na początku, że osoby wykorzystywały nasze upvote, wstawiając posta na grupie i drugi poza. Na chwilę obecną jest 41 osób i 23 delegatów a niektórzy dali duże delegacje i są chętni na następne delegowanie. Trzeba również podkreślić, że my jako team będziemy mocno, rozwiać konto dokładając coś na wzór innych grup. Więcej dowiesz się w grupie i wysyłam prywatną wiadomość dostępną tylko dla Ciebie z zaproszeniem.

Dobrze, jest pokazywać takie rzeczy. Pozdrawiamy :)