Jak to wyszło z tym wynajmem busa w praktyce?

in #polish2 years ago

Pierwszy klient pojawił się już po około 3 dniach od wystawienia oferty. Dzwoni pan z wyraźnym akcentem i pyta czy może wziąć dziś busa, a był już późny wieczór. Mówię mu, że lepiej by było jutro w dzień bo ja muszę jeszcze przygotować auto. Oczywiście dogadujemy w międzyczasie szczegóły. Mi najpierw wydawało się że pan jest Ukraińcem, co budziło pewne obawy o wykorzystania pojazdu do przemytu nielegalnych imigrantów, jednak po chwili akcent wydał mi się południowy co mnie uspokoiło. Najemca przestawił się jako Węgier i powiedział, że ma w Polsce firmę dekarską a wynajmuje gdyż jego bus jest na wymianie silnika i że potrwa to minimum dwa tygodnie a może miesiąc. Jak na razie z logów GPS wszystko się zgadza bus operuje głównie nieopodal zakazanej strefy, jednak kursuje głównie pomiędzy hotelem a budową. W poniedziałek jeździł też do Warszawy odwiedzając centra blachy oraz markety budowlane. Wszystko wygląda więc na to, że jest w należytym porządku ;)
jeśli ktoś szuka dekarzy to dam numer, bo pan ma wolne terminy i robią po całej Polsce

2021-11-26 15_59_33-AK-66880 – Brave.jpg

Sort:  

Te uczucie, kiedy Czcibor wie o Tobie więcej niż Facebook. ;-)

mam jeszcze jedną funkcję, funkcja ostatecznego unieruchomienia pojazdu ;) na jeden klik. Klaus Shwab byłby ze mnie dumny, tylko że ja nie wyłączam subskrybcji na auto za poglądy tak jak ta cała jaczejka < lol >

Spytne, tylko nie nadużywaj władzy jak ktoś jedzie oddać auto, a Ty mu wyłączasz pojazd, żeby skasować więcej za spóźnienie. Wiesz, Klaus Schwab też od czegoś zaczynał, a później mu odwaliło. :-D

 2 years ago  Reveal Comment

Jak jest twój stosunek do prywatności? Czy informujesz najemcę o zainstalowanym urządzeniu?
Telefon do żony masz, jakby stanął w domu publicznym ;P?

hehe nie zdradzam nikomu gdzie przemieszcza się bus, bo to by chyba było naruszenie RODO nawet żonie nie zdradzę ;) a co do prywatności to mój stosunek jest taki im jej więcej tym lepiej. Jednak w przypadku najmu pojazdów lokalizatory to podstawa, chodzi o moje bezpieczeństwo.
A co do lokalizatora to nie informowałem najemcy gdyż sam wynajmując nową miesięczną lawetę na wyjazd do Szwajcarii też nie byłem informowany, a nie oszukujmy się jeśli laweta jest na lizingu (a wiem że jest) to nie jest możliwe aby takie urządzenie nie było zamontowane :)

PIZZA! PIZZA!

PIZZA Holders sent $PIZZA tips in this post's comments:
webstorm tipped czcibor360 (x1)
@webstorm(2/9) tipped @ocotuchodzi (x1)

Learn more at https://hive.pizza.

 2 years ago  Reveal Comment