ZABAWA LITERKOWA # 2

in #polish3 years ago (edited)

za1.jpg

Witam Wszystkich :)
Zapraszam Was do wzięcia udziału w kolejnej Zabawie Literkowej. Jestem miło zaskoczona ilością i jakością prac w poprzedniej zabawie. Mam nadzieję że i tym razem zechcecie tak licznie wziąść udział, bo temat jest naprawdę ciekawy :)

Zabawa będzie polegała na napisaniu wiersza w swoim dowolnym stylu lub własnego motta życiowego, cytatu.
A tematem zabawy będzie - MOTYWACJA.
W szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. Może uda nam się wierszem wpłynąć pozytywnie na drugiego człowieka i dodać mu skrzydeł, otuchy, nadziei lub siły w walce z nałogiem.
Wiersz może być np : o tym by się nie poddawać, uwierzyć w siebie, zrobić coś dobrego dla siebie lub innych, zacząć zdrowo odżywiać, ćwiczyć, grać, malować , śpiewać, tańczyć, uczyć się języka obcego, odwiedzić starszą osobę która na nas czeka … Macie duże pole do działania, by nieść pozytywną energię w słowie.
Zachęcam Was też do komentowania i interpretowania konkursowych prac. Będzie to też oznaczało że nie tylko przeczytaliście wiersz, ale że czytany tekst zrobił na Was jakieś wrażenie. Jeśli będzie Wam się podobał jakiś komentarz, zostawiajcie swoje upvoty pod wierszem. Ten który będzie miał najwięcej głosów pod pracą, zostanie również nagrodzony jako miejsce 4 w zabawie.

W puli nagród mamy 1,5 SBD od @rozku za które dziękuję pięknie w imieniu uczestników konkursu :)
i ja przekazuje swoją wygraną z poprzedniej zabawy 0,5 SBD.

Na napisanie wiersza mamy cały tydzień czyli do 7 czerwca.
Wasze prace Drodzy Steemianie proszę też wklejać pod tym postem, łatwiej będzie ująć je wszystkie w głosowaniu.

Kolejne wyzwanie dla Was czeka - Steemianie do piór -:)
Życzę Wszystkim Powodzenia :)

mot1.jpg

Sort:  

Świetny pomysł na temat następnej edycji. Poprzednia zabawa troszke ograniczała, choć chyba jedynie długość tekstu a nie jego przekaz, ta z kolei daje pełne pole do popisu, bo przecież każdego motywuje coś innego.
Bardzo się cieszę, że poszlas za ciosem i organizujesz kolejną część zabawy.
Mam nadzieje, że wystarczy mi czasu by naszła mnie wena King Konga i bym i tym razem uczestniczyła w tym kreatywnym konkursie. No i liczę oczywiście, że i tym razem będzie nas sporo!

Dziękuję @julietlucy :)To prawda każdego motywuje coś innego i to może być naprawdę ciekawy konkurs o ile Steemianie zechcą brać w nim udział ;) Oczywiście zapraszam do zabawy i życzę weny :)Pozdrawiam pięknie :)

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Lista osób z naszego triala oraz wszystkie podbite przez nas posty są publikowane we wtorkowych raportach z działalności grupy. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdują się tutaj, w zakładce PROJEKTY

@wadera

Dzięki :)