Make Hive friendly again? [PL/EN]

in #polish25 days ago (edited)

Od 2550 dni publikuję na koncie @fundacja codzienne raporty ze zbiórki na Królestwo. Praktyka ta okazała się być bardzo przydatna, bo dzięki codziennym wpisom jestem w stanie sprawdzić jak wyglądał przyrost darowizn w poszczególnych okresach. Równocześnie upvotowanie tych postów to jedna z możliwości wsparcia miejsca, które od 2018 roku promuje Hive. Wiele razy przytaczałem to zresztą jako przykład tego jak NGO może korzystać z blockchainu.

Niestety od 3 tygodni @buildawhale downvotuje raporty. Niewiele tracimy, bo cena Hive szoruje po dnie. Niesmak jednak pozostaje a cała sytuacja zaprzecza temu, do czego próbowałem przekonywać ludzi przez wiele lat: że Hive to miejsce przyjazne.

Oczywiście sam nic z tym nie mogę zrobić. Wiem, że GuiltyParties pisał do Marky'ego, który stoi za tym botem. Bez żadnego skutku jednak. Na znak protestu odpaliłem dzisiaj power down na koncie @fundacja. Mam nadzieję, że będę go mógł zatrzymać.


ENGLISH

For 2550 days, I have been publishing daily reports on the @fundacja account regarding the fundraising for the Kingdom. This practice has proven to be very useful, because thanks to the daily posts, I am able to check how the growth of donations looked during specific periods. At the same time, upvoting these posts is one of the ways to support a place that has been promoting Hive since 2018. In fact, I have cited this many times as an example of how an NGO can utilize the blockchain.

Unfortunately, for the past 3 weeks, @buildawhale has been downvoting the reports. We aren't losing much, as the Hive price is scraping the bottom. However, a bitter taste remains, and the whole situation contradicts what I have been trying to convince people of for many years: that Hive is a friendly place.

Of course, there is nothing I can do about this myself. I know that GuiltyParties wrote to Marky, who is behind this bot. However, it was to no avail. As a sign of protest, I started a power down on the @fundacja account today. I hope that I will be able to stop it.

Sort:  

Ręce opadają. Jednego dzbana udało się pozbyć, a tu się zawsze znajdują kolejni, którzy twierdzą, że Hive jeszcze jest zbyt wysoko i można go kopnąć

Test

!HBIT

jocieprosza, you mined 1.0 🟧 HBIT. If you'd replied to another Hive user, the HBIT would be split: 0.9 to you and 0.1 to them as a tip. When you mine HBIT, you're also playing the Wusang: Isle of Blaq game. 🏴‍☠️

Sorry, but you didn't find a bonus treasure token today. Try again tomorrow...they're out there! Your random number was 0.5248457616524279, also viewable in the Discord server, #hbit-wusang-log channel. | tools | wallet | discord | community | daily <><

Check for bonus treasure tokens by entering your username at a block explorer A, explorer B, or take a look at your wallet.
There is a treasure chest of bitcoin sats hidden in Wusang: Isle of Blaq. Happy treasure hunting! 😃 Read about Hivebits (HBIT) or read the story of Wusang: Isle of Blaq.

No i co? Promowaliście hive przez lata i tak wam "zapłacili" że wasz proposal nie przeszedł a teraz jeszcze was downvotują. A z Blurt się śmialiście. Macie swoją niezbędność downvotów do walki ze "spamem". Czujecie się spamiarzami? Mnie w tym wszystkim zastanawia wasz upór do wspierania inicjatywy, która tak traktuje swoich wiernych użytkowników. Syndrom Sztokholmski?

Postawilibyście drugą nogę na Blurt jak wam proponowałem już kiedyś, pod postem gdzie się zastanawialiście nad alternatywami dla hive. Tam zaznalibyście gościnności możliwości i wdzięczności. Dzięki wspólnej pracy na pewno szybciej uczynilibyśmy tą platformę miejscem o większych zasięgach, stabilniejszym rynku gdzie wartość waszych inwestycji rośnie a nie spada. Jednak wy wolicie tyrać dla marky marka no to wam podziękował.

Uważaj jeszcze żebyś przez próbę odkręcenia tego sam nie wpadł mu w oko i żęby się nie okazało że konto @hallmann też trzeba downvotować bo masz "multi konto" albo jaki to tam jeszcze inny pretekst wymyślą :P

Ja przez to już przechodziłem to wiem.

jakbyście jednak chcieli przestać kopać się z koniem to zapraszam:
https://blurtplugin.online/account/register/

U nas może nie ma przekrętów w na grube miliony na pseudo rozwój i projektów w oparciu o widzimisię. Nie można więc się ślinić że jak dopchasz się do koryta to dostaniesz 100 k hive za nic, ale za to jest prawdziwy oddolny rozwój NAPRAWDĘ niezależnych programistów i twórców oraz realny low budgetowy i może nie szybki ale jednak prawdziwie oddolny postęp.

Pozdrawiam khrom 🙃