QR menu

in #polish2 months ago

Kilka razy będąc w różnych krakowskich lokalach widziałem na stołach kody QR z odnośnikiem do menu. No i zaczął mi chodzić po głowie pomysł, aby zrobić coś podobnego w KBK. Niestety mimo upływu wielu miesięcy wciąż nie udało się go zrealizować. Oczywiście nie jest to niezbędne, bo Królestwo nie jest restauracją. Myślę jednak, że coś takiego mogłoby być pomocne. Co więcej - kod QR mógłby odsyłać do strony ze wszystkimi nagrodami. Większość jest opisana i wrzucona na @rynek, ale nie wszystkie. Pomijam fakt, że nie wszyscy o nich wiedzą.

Moim zdaniem jednak nagród wciąż jest za mało. Lista mogłaby być dłuższa. Dlatego też w marcu chciałby zrobić większe zakupy zaopatrzeniowe. Końcem lutego w Funduszu Rozwojowym będzie 6700 HBD. Środki więc są odłożone. Przydałoby się też zrobić w końcu reformę herbacianą. Czyli wybrać nowe herbaty, zrobić zapas i nadać im nazwy. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to można zgłaszać.

Sort:  

Niby rodzajów herbat u nas mnóstwo, ale znaleźć jakąś wyjątkową nie jest łatwo. Kiedyś trafiłem na stronę tealovers.com, ale nie miałem cierpliwości żeby zgłębić całą tę wiedzę. Ale może to jest jakiś klucz?