Kto korzysta z bota na giełdzie Binance?

in #polish4 months ago

Pytam bo ja jakiś czas korzystałem z bota na Intralogic, zarobiłem na nim całkiem nieźle bo prawie 200% swojego wkładu. Teraz mocno zastanawiam się na zmianę bota. Dlaczego?

bot.png

To że cena abonamentu wzrasta, to jest jeszcze do przyjęcia, ale ciągłe zmiany w kodzie, dodatkowe opcje i brak dokładnego opisu co do zastosowania nowych funkcji. Mało tego żadnej informacji o wdrożonej zmianie, tylko na Facebooku, ale przecież nie codziennie tam zaglądam. W zakładce pomoc, niewiele informacji które pomogły by w konfiguracji bota. To samo w FAQ, kilka słów i najlepiej zajrzyj do "pomoc"-y

3comass.png

Nie powiem mocno się wkurzyłem, bo przez te zmiany mój bot nie działał przez miesiąc, a za abonament trzeba płacić. Na początku myślałem że to wina spadającej ceny BTC, ale wczoraj zorientowałem się że nastąpiła zmiana w ustawieniach i nowych funkcjach i trzeba ustawić filtry. No super tylko ani słowa o tym z czym się to je i jak konfiguruje. Dlatego myślę o zmianie bota.

Mój wybór padł na 3Commas. Włączyłem go na próbę i zobaczę jak działa. Zostało mi około miesiąca opłaconego abonamentu na Intralogic, zobaczę czy na nowym bocie uda się coś zarobić. Wtedy podejmę decyzję czy zmienię czy nie. Problemem na 3Commas jest dużo większy abonament który trzeba wykupić na rok. Nie bardzo chciałbym się wiązać na rok, bo nigdy nie wiadomo co będzie, może firma od bota zbankrutuje albo się zawinie i prawie 700 będę w plecy.

Może ktoś z Was korzysta z bota i może mi coś doradzi :)

Linki referencyjne do bota:
Intralogic: https://intralogic.eu/dashboard/bot/default.aspx?id=binance&item=monitored&profile=-18482
3Comas: https://3commas.io/?c=tc139222

Sort:  

nie korzystam, ale wydaje mi się, że zmiany w kodzie muszą być cały czas. inaczej bot przestanie zarabiać

Masz rację ale ktoś powinien zadbać o rzetelny opis, przecież za to płacę i to niemało. Wedle zasady płacę i wymagam :)

jak to mówią "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobisz"