Daily Chrzan #40

in #polish2 years ago
PLENG
Codzienna dawka Chrzanu.A daily dose of Chrzan.
Cześć. Jestem Janina Chrzan z blogu blog.janinachrzan.com i kanału Janina Chrzan. Piszę na temat Janiny Chrzan.Hi. I am Janina Chrzan from blog.janinachrzan.com blog and Janina Chrzan channel. I write about Janina Chrzan.
Chciałabym poruszyć problem egocentryzmu niektórych ludzi.
 
 
 
. . .
↑Żart (śmieszny).
I'd like to address the problem of egocentrism of some people.
 
 
 
. . .
↑A joke (funny).

150.png

Wolę zainteresowanie od upvote'ówI prefer interest to upvotes
Mam to, co mam, bo inni autorzy i użytkownicy dzielą się owocami swojej pracy. W tworzeniu zawsze są jakieś proporcje wysiłku i wsparcia. Zdarzają się skrzywienia: jeden dostaje za byle co, drugi haruje na darmo, więc potrzebny jest odpowiedni balans.I have what I have because other authors and users share the fruits of their work. In creating, it's always a proportion of effort and support. There may be deviations: someone exploits the system, and another one toils for free, so it's best with the right balance.
Staram się pisać tak, by w przyszłości nadal miało to wartość, z nadzieją na zyskanie odbiorców, którzy znajdą tu coś pouczającego lub przyjemnego. Jednak subskrybenci przychodzą powoli, za to zdobywam Hive'y. Gdybym chciała coiny, robiłabym to inaczej.I try to write such that it still will be valuable in the future. I hope to get followers who will find something informative or entertaining here. However, they come slowly, and I earn Hive instead. If I wanted coins, I would do it differently.
Zresztą, popatrzcie na YouTube. Twórcy lecący na kasę to często toksyczni pranksterzy, złodzieje kontentu, oszuści i tak dalej. Mają lajki, subskrypcje i wysoką "reputację." I nic to nie znaczy.Besides, look on YouTube. Creators rushing for money are often toxic pranksters, content thieves, scammers, and so on. They have likes, subscriptions, and a high "reputation." And it means nothing.