You are viewing a single comment's thread from:

RE: 44%, czyli zrzutka remontowa po 368 dniu

in #polish2 years ago

@hallmann @fundacja a mysleliście o tym, żeby Fundacja była taką bramą dla innych małych jednostek kultury? W sensie zrobić kompleksowy poradnik jak taka instytucja może założyć konto, w jaki sposób uzyskać finansowanie, do kogo się zwrócić itd. Możecie też zaoferować wsparcie na początek np. delegację.
Możecie też przy okazji zaproponować im założenie konta ze swojego referrala https://hiveonboard.com/what-is-hive - skąd możecie przez pewien czas uzyskać jakiś procent nagród takiego konta (te konto też ma możliwość wyłączenia tego; więc wszystko wydaje się fair). Taki klaster dla jednostek kultury - ciekawe czy są na to jakieś granty.
Obok waszej podstawowej działalności poprowadzić coś na czym się znacie, a przy okazji uzyskać większą rozpoznawalność fundacji, a przez to większe szanse na osiągnięcie celu fundacji.

Sort:  

Działamy w tym temacie. Ostatnio na kanale pojawił się podcast o Hive, ale NGO raczej nie są zainteresowane blogami. Dlatego na razie wstrzymujemy się z jakimiś szerszymi działaniami. Poczekamy aż ruszy KBK i wtedy będziemy mieli przykład, że "to działa".

BTW, wiesz może czy HiveOnBoard deleguje coś HP? Po ostatnim podcaście kilka osób zakładało konta przez Esteema, ale z zerowym HP, to chyba wiele podziałać się nie da...

Co do grantów to trzymamy się z dala. Przynajmniej nie razie. Kulturalny Utopian wciąż jest w sferze marzeń, ale jeśli kiedykolwiek uda się go zrealizować, to raczej przy wsparciu prywatnych darczyńców niż jakiś instytucji. Blockchain to dla urzędników czarna magia. 99,9% raczej nie ma o tym bladego pojęcia.

BTW, wiesz może czy HiveOnBoard deleguje coś HP? Po ostatnim podcaście kilka osób zakładało konta przez Esteema, ale z zerowym HP, to chyba wiele podziałać się nie da...

Z tego, co pamiętam, to z tymi referralami to chodziło o to, że ściągasz kogoś a Hive, opiekujesz się nim, robisz delegację na początek a w zamian dostajesz % jego nagród. Czyli nie było w tym wariancie delegacji Hiveonboad.

Konto z 0 HP niewiele podziała, ale dzięki waszemu mentoringowi/coachingowi może w ciągu 8 dni te 15 HP zdobyć