Jedna z największych giełd kryptowalutowych wchodzi na polski rynek.

in #polish5 years ago (edited)

EXMO rozszerza swoją działalność i od grudnia będzie dostępna także na polskim rynku. Serwis dostępny będzie także w języku polskim, a wśród funkcji pojawi się możliwość zakupu oraz sprzedaży bitcoinów bezpośrednio za złotówki. Może być to bodźcem, który zachęci kolejne osoby do zainteresowania się rynkiem kryptowalut i potencjalnym zarobkiem. Giełda założona została w 2014 roku i od tego czasu zdążyła dostać się do czołówki w wielu zestawieniach oraz zyskać licznych użytkowników – aktualnie wykorzystywana jest przez ponad 700 tysięcy osób.

Inwestycje w kryptowaluty stają się coraz popularniejsze. Zaczynając swoją przygodę z krypowalutami, odwiedzamy giełdę EXMO . której twórcy kładą nacisk na bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę użytkownika, który do dyspozycji dostaje wiele narzędzi ułatwiających nie tylko start z inwestycją.

Wejście na polski rynek gieldy o tak ugruntowanej pozycji jak EXMO, która dostępna jest już w 11 jezykach na całym świecie, to świetna okazja do inwestycji. W końcu jednym z czynników, który wpływa na satysfakcję z wykonywanych przez nas działań jest narzędzie, z jakiego się korzysta.nie brakuje pozytywnych użytkowników zadowolonych z przejrzystej struktury i zasad serwisu oraz wielu dostepny walut, czego trudno szukać u konkurencji.

dostępne waluty :

USD
EUR
RUB
PLN
UAH
BTC
LTC
DOGE
DASH
ETH
WAVES
ZEC
USDT
XMR
XRP
KICK
ETC
BCH

polecam się zarejestrować i zacząć zarabiać na wirtualnej walucie
czysty link:
https://exmo.com

link referencyjny:
https://exmo.com/?ref=832324

Sort:  

Gdzieś czytałem że ta giełda ma wypuścić swoje tokeny, ale nie wiem czy to prawda

Jest możliwość wypłacania PLN?

Tak
(MoneyPolo
DotPay
OKPAY
Payza
Wire Transfer
CryptoCapital)