Ruski troll

in #polish2 years ago

Jeszcze do niedawna ten kto myślał samodzielnie np na temat pandemii automatycznie stawał się szurem płaskoziemcą i foliarzem. Była to narracja pogardliwa ale z rezerwą. Dziś jesteśmy świadkami tego jak owa zaszczepiona w społeczeństwie tendencja do wykluczania dialogu po przez deprecjonowanie i ośmieszanie głosu opozycji, w obliczu działań wojennych zamieniła się w agresywne pełne nienawiści szczucie na każdego, kto ośmieli się wyjść po za schemat. Takie czarno białe myślenie pozbawione głębszej refleksji jest oczywiście typowe dla czasu niepokoju jednak nasilenie się tego zjawiska ponad wszelkie granice nie jest przypadkowe.

Zmasowany atak mediów głównego nurtu mający podsycać skrajne emocje mas doprowadził dziś do sytuacji że każda postawa inna aniżeli jedynie słusznie akceptowalna, opierana na przedstawianej przez zawodowych kłamców analizie, jest nie tylko ośmieszana ale wręcz agresywnie atakowana.

Wszystkie osoby poddające się tej psychozie zdążyły zapaść na głęboką amnezję, że jeszcze niebawem media, które prały ich mózg na każdym kroku, dziś dziwnym trafem, są w ich oczach bastionem oporu przeciwko propagandzie 🤣.

W takim zidioceniu czekać tylko kiedy POPisiory stana się "mężami stanu".

Morderczy wirus medialny który posłuszna trzódkę jeszcze niedawno zagonił siłą tych mediów, do ich własnych klatek na dobrowolny areszt domowy, ustąpił nagle wieściom ze zmagań ze straszliwym siedliskiem zła, Mordorosji kierowanemu przez samego Saurona współczesnych czasów Putina który tylko przypadkiem lubi się obściskiwać z ekipą która teraz na niego szczuje.

kwejk.pl

I tylko "przypadkiem" całe to współczucie dla cierpiących pobratymców z zagranicy przyczyniło się do "rozwiązania" problemu szturmujących naszą granicę od pół roku imigrantów zarobkowych którzy stanowli poważne zagrożenie dla naszego kraju. W jaki sposób? A no dziwnym trafem nie za sprawą jedynego złego człowieka na świecie a naszego własnego rządu. Wojenne otępienie i pośpiech był bowiem idealnym środowiskiem aby POPis który tylko czekał na taką okazję przyklepał kolejna ustawę która sprawiła, że do naszego kraju od strony Ukrainy może wejść teraz już każdy i otrzymać wszystko co sobie tylko zażyczy destabilizując go już doszczętnie. Sam Władymir, takiego posunięcia aby zdestabilizować swojego nielubianego, sąsiada czyli Polskę by się nie powstydził! Szkoda tylko że w tej niesprzyjającej atmosferze rękę panu Morawieckemu i jego ekipie za wzorowe posunięcie, uścisnąć będzie musiał po kryjomu.

To wszystko oczywiście za pieniądze polaków, którzy są wszak tak bogatym narodem że już wkrótce wycofają się z miejsc pracy i zrobią miejsce dla przyjezdnych islami- ups ukraińców tak.. ukraińców którzy po prostu są tacy ciemnoskórzy bo za długo na słońcu zimowym przebywali. Domy im poburzyli ci źli Rosjanie to co biedacy mieli zrobić? Smażyć się musieli w Lutowym ukropie i jak murzyni wyglądają teraz!

Granica: Na przejściu w Medyce niewielu Ukraińców. Polskę zalewa fala Afrykańczyków i Arabów Źródło: legartis.pl

Czyżby Jan białek znów okazał się być prorokiem?

image.png

Z pewnością pomoże tu zmiana nazwy lodów z Rosyjskich na ukraińską:
kwejk.pl

Ostatecznie ja jestem tu tylko ruską onucą i trollem bo interesuje mnie interes Polski i prawda. Więc co ja tam wiem ? Szkoda tylko że nie znalazł się dotychczas jakiś ruski sponsor. Halo? jest tu ktoś kto chce mnie dotować za ruska propagandę? Potrzebuje pilnie hajsu żeby ewakuować się z tego kraju zanim zaleje go fala Arabskich imigrantów z Ukrainy i dopadnie durna wojna z agresorem na własne życzenie. Ktoś chętny ktokolwiek?! Nosz kurza twarz chyba jednak jestem zdany ma siebie ;/ Takie czasy że nawet internatowe trolle muszą za darmo pracować :( Widać zostają tylko ciepłe kraje namiot i podróż stopem. Przynajmniej E-pidemia się już skończyła.

Sort:  

Po głupocie kowidowej, agresji Białorusi przyszedł czas na atak Rosji. Banderowcy nie są już źli, teraz trzeba im pomagać. Jeżeli chodzi o murzynów to są to studenci. Czego nie rozumiecie?

Orwel w pełnym wydaniu - ciągłe widmo zagrożenia czyhające skądś z zewnątrz na każdym kroku usprawiedliwiające nowe obostrzenia, totalitarne rozwiązania, cenzurę, inwigilację i debilne wydatki.

!ENGAGE 100

There has already been too much ENGAGE today.

Wszystkie osoby poddające się tej psychozie zdążyły zapaść na głęboką amnezję, że jeszcze niebawem media, które prały ich mózg na każdym kroku, dziś dziwnym trafem, są w ich oczach bastionem oporu przeciwko propagandzie🤣

To jest dobre, choć jednocześnie smutne...

i już tak poważniej to faktycznie destabilizacja naszego kraju wisi na włosku i za bardzo nie mam pomysłu co jako obywatel mógłbym zrobić ;/

i już tak poważniej to faktycznie destabilizacja naszego kraju wisi na włosku i za bardzo nie mam pomysłu co jako obywatel mógłbym zrobić ;/

Jest wiele inicjatyw do których możesz się dołączyć i aktywnie wspierać działania które podejmują ci ludzie. Są Wolni Ludzie od Zagórskiego którzy próbują stworzyć system demokracji bezpośredniej, są watahy głosu obywatelskiego, w realu 24, a w końcu jest fundacja nowe spektrum z @grzegorzplaczek oraz @plsilajaworzno z którymi ja współpracuję i aktywnie wspieram. Jako że jesteś człowiekiem wierzącym to myślę że bardzo by ci odopwiadało to środowisko ponieważ zarówno grzegorz jak i Rafał Hugos Założyciel Jaworzna są również praktykującymi i wierzącymi katolikami. A roboty jest od groma i znajdzie się dla każdego z każdymi umiejętnościami. Zobacz ja np wspieram stowarzyszenie po przez zamieszczanie tu i monetyzowanie filmów jaworzna a także trejduje tymi środkami aby je jeszcze pomnożyć i sprzedać pod koniec następnej hossy na btc przelewając tak zebrane środki na działanie stowarzyszenia w formie darowizny. Niemal każdego dnia na Discordzie pojawiają się zlecenia na weryfikowanie informacji, akcje rozsyłania pism do Posłow szpitali itd a także uczesnictwo w akcjach w terenie. wspieranie rożnych osób albo chcoiażby rozprzestrzenianiae informacji po przez udostępnienia, bronienie dobrego imienia osógb które wspieramy i które aktywnie walcżą za naszą sprawą jak chociażby właśnie grzegorz. Dodatkowo tworzą sie róœnież lokalne inicjatywy gdzie ludzie razem wspieraj sie lokalnie. Nie wiem skąd jesteś ale myślę że z łatwoscią znajdziesz kogoś ze swojej okolicy a być możę nawet bedze to całkiem spora gupa. To są ludzie którzy również na własna ręke podejmuja różne akcje po za oczami kamer i bez rozgłosu walcząc o polskę i naszą wolność. także jest w czym wybierać ;) jeśli tylko masz czas i chęci to może sie to stac praktycznie twoim drugim życiem ;)

!ENGAGE 100

There has already been too much ENGAGE today.

M.Morawiecki obiecuje pomoc Ukraińcom. Oni JESZCZE nie wiedzą, że jego słowa są warte tyle co "fakty" wojenne podawane w mediach.