Zuy podły Putin atakuje

in #polish2 years ago

Zaczęło się.. Wojna na Ukrainie. Lamentu medialnego co niemiara. Obawy gonią obawy bo zły megalonam i maniak Putin wjechał swoimi czołgami i używa ich do tego do czego się je produkuje czyli do zabijania.

Naprawdę czarny to dzień dla ludności ukraińskiej i wyrazami najszczersze wyrazy współczucia dla każdego kto w obecnej chwili boi się o swoje życie majątek i dorobek. Skąd więc ten sarkazm w moim wstępie?

Otóż przy całej tej tragedii widzę i obserwuję wciąż tą samą tendencje ludzi do nieumiejętności łączenia kropek. Tendencję która sprawia że z taką łatwością padają oni ofiarą medialnej propagandy oraz nastrojów, jakie wzbudza w nich mainstream.

Nagle bowiem wszyscy zapomnieli że ledwo co skończyła się jak dotąd największa ściema XXI, w która zabiła więcej ludzi niż wszystkie Rosyjskie wojska na Ukrainie razem wzięte najprawdopodobniej zabiją. Nagle wszyscy mają amnezję że zasadniczo cały czas toczy się czystka a nie wojna, w Jemenie, że jeszcze niedawno był Irak i Syria. Że ktoś wysadził WTC oraz metro w Londynie i to nie byli terroryści. Kim więc byli ci ludzie?

Odpowiedzi należy szukać tzw Początkach a dokładniej w szkole pewnego pana. Ten pan nazywa się Klaus Schwab i prowadzi taką szkołę do której to uczęszczała całą poniższa śmietanka:

1639339243_maxresdefault.jpg

Przypadek że to właśnie te wszystkie mordki przeszły przez tą samą szkołę i teraz bawią się w teatrzyk na który niektórzy patrzą z zapartym tchem?

Otóż niema przypadków. Ktoś powie że ukończenie tej samej szkoły nic nie znaczy i co z tego? I być może kiedy wyobraża sobie własną szkołę to tak mogło by być. Jednak nie w tym przypadku. Otóż całą ta śmietanka nie rozeszła się tuż po odebraniu dyplomu w swoje cztery strony świata. Aktywnie bowiem spotyka się w Davos co roku gdzie ściskają sobie rączki uśmiechają się do siebie i przede wszystkim do pana który wszystkich ich wspólnie uczył jak robić was w konia:

2584.jpeg

th (1).jpegth (8).jpeg
th (7).jpegth (6).jpeg
th (4)1.jpegth (2).jpeg
th (3).jpegth (5).jpeg

Ojciec założyciel owej szkoły oczywiście nie kryje się w żadnym miejscu z tym że Jego wychowankowie dosłownie ZINFILTROWALI światową politykę o czym mówi otwarcie w podlinkowanym fragmencie:

Ogólnie zachęcam do obejrzenia całego materiału ponieważ zasadniczo podsumowuje on to o czym tu mówimy.

Co więc dzieje się na ukrainie?

Niema żadnego "Zuego" Putina czy "dobrego" zachodu! To twoja percepcja została zaburzona przez teatrzyk dla Gojów. To wszystko są skordynowane działania mające na celu wywołać określone reakcje mas. W tym przypadku chodzi o wywołanie masowej fali uchodźców wojennych która narobi jeszcze więcej bajzlu w i tka już zdestabilizowanej przez Plandemię europie. Jan białek w swojej książce tech pisał już wiele lat temu bo w 2010 r że zaraz po globlanej zarazie będzie się tak działo.

Był jasnowidzem? NIE! Po prostu nie miał klapek na oczach!

To nic innego tylko realizacja globalnego planu Klausa i jego bandy oszołomów żebyś ty nie miał nic i był "szczęśliwy" a to stało się Sexy:

Zrzut ekranu z 2022-02-26 08-52-15.png

Nie wierzysz ? I dobrze bo tu niema nic to wiary! Wszystko jest jak na tacy podane i sprawdzalne wystarczy zdjąć klapki z oczu i zacząć łączyć kropki. Zaczynajac chociażby od obejrzenia powyższego filmu. Chyba już w przedszkolu nas tego uczyli więc do roboty.

To jest jedyna REALNA pomoc jaka możesz udzielić ludziom z Ukrainy, ofiarom "pandemi" a także całej masie innych potencjalnych ofiar tych psychopatów - ZROZUMIEĆ jaka kabała się tu odpier** i przestać w końcu być idiotą który nieświadomie ją wspiera.

Koniec kropka.