Tadima!

in #polish3 years ago


image.png

Uff! Ale mnie tu nie było... Ło panie, toż to straszliwy nietakt i zaniedbanie z mej strony...

W tym zwariowaniu całym związanym z moim pokiereszowanym życiem i byciem niby blisko, a bardzo daleko, nie miałam czasu, siły, chęci... Nie pisałam, nie tworzyłam, nie marudziłam. Momentami trwałam w bezgranicznej pustce, niczym zwierzę zapędzone w kąt klatki...

Było, minęło, jestem. Witam się z tymi, co mnie nie znają, z tymi, co czekali – przybijam piątkę. Dziękuję, że czekaliście i przepraszam, że zniknełam Wam z radaru. Odkrywanie samej siebie wymaga czasu, a i los potrafi zmienić człowieka o 180 stopni. Stąd powrót do pisania... potrzebny był czas... podobno on jest dobry na wszystko.

O czym będą wpisy?

Standardowo:
- o niepełnosprawności
- o rękodziele / Kolorowa Wiedźma i jej bajki
- o życiu, przyjaźni, miłości i koronie – czyli jak nie wariować, kiedy wszystko wariuje dookoła
- o mojej prywacie i o tym, co się działo, jak mnie nie było – czyli nowa seria "Pamiętniki z życia Piotrusia Pana w spódniczce"
- o kuchni, gotowaniu, fit żarciu i odchudzaniu (raz na jakiś czas, jako udokumentowanie przeistaczania się w motyla o pięknych, nieczekoladowych skrzydłach)

Wracam do regularności – 2 wpisy tygodniowo. Przynajmniej taki jest plan – plan planem, a życie życiem, zobaczymy.

Jak zawsze – pytajcie, piszcie, pomóżcie mi rozbujać mą wenę i sarkastyczno-ironiczny język... ale cytując mistrza " nie jestem martfaaa" tak że ten no wróciłam, mogą być brawa oklaski na stojąco siedząco leżąco. Co kto tam chce ja - nie wnikam. A za tem do działa !!
Sort:  

Trzymam kciuki za pierwszy tydzień z tym postanowieniem. Potem już będzie z górki aż się wkradnie rutyna ;)

Do przeczytania

minął misiąc aż mi wstyd dzięki

Aaa! Super! Bardzo się cieszę, że trafiłaś na Hive. Też miałem trochę przerwy, ale zaraz przed schizmą wróciłem na Steem, a potem migrowałem tutaj:)

Congratulations @kolorowa.wedzma! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 2250 upvotes. Your next target is to reach 2500 upvotes.

You can view your badges on your board And compare to others on the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!