Czy poziom absurdu z powodu COVID-19 został już osiągnięty?

in #polish4 years ago

Po niedzielnym spacerze myślałem, że poziom absurdu w związku z COVID-19 został już osiągnięty. Średniej wielkości Warszawskiego parku pilnowało kilka patroli policji w radiowozach zastawiając autami alejki, kilka patroli żandarmerii wojskowej i nawet patrol konny! Do kompletu brakowało chyba tylko patroli z bronią długą i psami.

Adnotacja 2020-04-07 155156.png

Przechodzą chodnikiem obok parku zostałem pouczony przez policjanta. On chyba też zdawał sobie sprawę z absurdu tej sytuacji, bo swoją wypowiedź zaczął, od tego, że musi coś powiedzieć żeby potem nikt z postronnych obserwatorów nie uznał, że nie pracuje.

Tymczasem poniedziałek zaskoczył mnie jeszcze bardziej, gdy w sejmie została przegłosowana ustawa łamiąca konstytucję związana z głosowaniem korespondencyjnym.

Żaden stan epidemii nie usprawiedliwia głosowania w sejmie nad ustawami jawnie łamiącymi konstytucje i wysyłania absurdalnej ilości policji do pilnowania terenów zielonych przed groźnymi biegaczami zamiast umożliwić im łapać złodziei.
Czemu o tym tak mało się mówi :(

Sort:  

Teraz mamy tragedię ale za kilka lat będzie wysyp świetnych komedii z bohaterami z pierwszych ław poselskich. Polskie absurdy będą hitem na Bali.

W żadnym wypadku nie popieram rządzących z ich wieczną fuszerką, ale ludzi porąbało. Z jednej strony ryczą 'dej, dej', do roboty nie chcą chodzić (bo koronawirus), ale jednocześnie chcą łazic do parków, lasów, a wcześniej jechać windą, schodzić i wspinać się klatką... Zero integralności.
Widzę to po swojej okolicy, ludzie jak na złość zaczęli wychodzić na spacery (wcześniej ich tyle nie było), w zeszłą niedzielę, na skrzyżowaniu ścieżek w lasku nieopodal zrobił się korek rowerowy. W lasku... Korek... Rowerowy... Kilkanaście rowerów naraz...

ja tam nie widzę sprzeczności ;] każdy normalny człowiek chce przebywać na łonie natury i poświęcać się swoim pasjom. Żaden normalny człowiek nie chce pracować :P Gdyby ludzie byli pracowici to dalej biegalibyśmy nago z kamieniami w rękach tak jak małpy :P. To lenistwo oraz kreatywność zmusiły nas do używania mózgu a co za tym idzie wymyślania coraz to nowszych udogodnień XD

Najbardziej szokujące jest to jak bardzo cenzuruje się wszelkie doniesienia i wypowiedzi coraz to wiekszej rzeszy polityków i lekarzy ze Covid-19 to fikcja a niektórzy dalej to łykają. Poziom propagandy i cenzury osiągnął już tak skrajne poziomy że tylko idioci nie widzą że ktoś im pucuje kakaowe oko a jednak tych idiotów okazuje się być jeszcze całkiem sporo.

Congratulations @properfraction! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 7000 upvotes. Your next target is to reach 8000 upvotes.

You can view your badges on your board And compare to others on the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!