2 lata na Steemie

in #polish3 years ago (edited)

Witam serdecznie!

Właśnie spędziłem dobrych 10 minut nad zastanawianiem się jak nazwać ten post, aż pomyślałem, że w starym, klasycznym stylu po cichu skądś go ukradnę i tak - "2 lata na Steemie", moi drodzy - dokładnie jak chwilę temu @hallmann, przedstawiam wam post z okazji - tak zgadliście - drugiej rocznicy istnienia mojego konta Steem.

Ciężko mi się wraca do starych postów, które głównie w tamtym roku dość regularnie udawało mi się publikować. Nie są one napisane ani dobrze, ani nie zaskakują bogactwem treści w znaczniej większości, niemniej przypominają mi o niezwykle przyjemnym okresie mojego życia i wręcz odczuwam przeglądając je sobie dzisiaj pewne wzruszenie. Bez dwóch zdań - Steem był i wciąż jest super miejscem do dzielenia się z innymi swoim życiem, czy zainteresowaniami - poznałem całą masę ciekawych osób i spędziłem z nimi wiele czasu, jak sądzę, wyciągając z tej relacji wiele korzyści na przyszłość.


Ogłoszonka

Ale dobrze, bo właściwie to nawet nie piszę tego posta po to by się rozczulać - na to znajdę może miejsce w innym poście, teraz przejdźmy do kwestii związanych ze Steemem i tym czym się aktualnie w dużej mierze zajmuję.

Studiowanie jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące i co ważne byście wiedzieli, to że realizuję właśnie dwa badania związane ściśle z jednej strony z technologią blockchain, z drugiej ze Steemem właśnie. To dlatego między innymi ostatnim czasem mocniej zacząłem interesować się na nowo Steemem. W przypadku obu wspomnianych projektów, przydałoby mi się również wasze wsparcie, a więc moi drodzy:

Po pierwsze - przyszłość blockchainów

Realizuję w tej chwili badanie mające na celu zebrać od osób tworzących szeroko pojętą społeczność około-blockchainową rozmaite opinie i poglądy na temat stanu, funkcjonowania i przyszłości tej technologii. Rozmowy z osobami w jakimkolwiek stopniu powiązanymi ze wspomnianym zagadnieniem prowadzę w formię luźnych, raczej nie ograniczonych czasowo wywiadów i tutaj chciałbym przedstawić wam moje zaproszenie:

Jeśli jesteście osobami zainteresowanymi technologią blockchain albo jeśli macie własne spostrzeżenia choćby co do przyszłości Steema czy jakiegokolwiek innego blockchainu, czy też jeśli w jakikolwiek inny sposób czujecie się związani ze światem kryptowalut - zachęcam was do kontaktu ze mną:

Steem.chat - @Santarius

Discord - santarius#5253

 
Przyjmę oczywiście również sugestie w kwestii osób spoza Steema, do których macie jakiś dostęp, a z którymi rozmowa także mogłaby być wartościowa. Z góry dziękuję wszystkich, którzy zechcą zdecydować się wesprzeć moje badanie jak i dziękuję z tego miejsca tym, z którymi wywiad już udało mi się przeprowadzić - społeczność Steema jest wielka :-)

Po drugie - Hardfork 22

Największym wydarzeniem, które przegapiłem nieco ograniczając znacznie aktywność w sieci STEEM, był hardfork 22. Choć udało mi się zebrać już trochę informacji odnośnie tego wydarzenia, zależałoby mi na jego dogłębnej analizie, drugim moim projektem bowiem, jest próba opisania wraz z moim niewielkim zespołem, z którym współpracuję, jak najnowszy hardfork został przyjęty, jak wyglądał proces jego wprowadzania oraz jakie skutki miał dla sieci - wiem, że skutki dla wielu osób kontrowersyjnych zmian w systemie podziału nagród, w dużym stopniu przyczyniły się do poprawy sytuacji ekonomicznej sieci, oczywiście abstrahując od kursu STEEM'a, który co by nie mówić, aktualnie leży...

Duży słyszałem na przykład o zmianach związanych z funkcjonowaniem takich kont jak na przykład @tipu, którego przemianę i jej powody w szczególnym stopniu chciałbym przeanalizować.

Stąd znów - prośba do was - jeśli ktoś czuje, że posiada ciekawe, godne uwagi informacje czy chciałbym polecić ciekawe źródła, bym mógł sobie o skutkach najnowszego hardforku poczytać - także zapraszam do kontaktu, przypomnę gdzie owy kontakt jest możliwy:

Steem.chat - @Santarius

Discord - santarius#5253

 
Liczę na to, że uda mi się taką diagnozę Steema przeprowadzić jak najlepiej i obiecuję, że najciekawszymi wnioskami z tejże postaram się z wami podzielić już w najbliższym czasie. Tu również dziękuję tym, którzy już w tej chwili decydują się pomagać przy tym zadaniu.


Co poza tym...

No słuchajcie kochani, oficjalnie zaczynamy właśnie drugi sezon mojej działalności na Steem, mam nadzieję, że was nie rozczaruję i że będę w stanie dość regularnie dostarczać wam godnych uwagi treści - liczę też na was, że i wy mnie nie zawiedziecie i będę miał co poczytać wieczorami, przy dobrej muzyce i butelce dobrego piwa - o tym i o tym, prawdopodobnie z resztą już wkrótce.

Zapraszam także na mój nowo założony kanał na Twitchu:

Strumienie_Ochmana

O transmisjach na tym kanale postaram się was informować na bieżąco, aczkolwiek obiecuję nie spamować, a dołączać po prostu terminy kolejnych wydarzeń pod kolejnymi swoimi postami - tak, żeby również motywować się do ich tworzenia, stąd odwiedzając moje transmisje, angażując się w nie, motywujecie mnie również do tworzenia artykułów tutaj, a nie ukrywam, że być może będę miał wkrótce o czym pisać :-)

Na kanale chwilowo planuję w głównej mierze grać w niezależne, może mniej popularne gierki, ale z czasem przekonamy się, czy nie przerodzi się to w coś innego - mam sporo pomysłów.


Na dzisiaj to tyle, do zobaczenia na Steemit i ten...

Z dedykacją dla użytkownika @hallmann :3

Do zobaczenia wkrótce!

Sort:  

ohoho, będą badania, będą diagnozy, będą raporty!
cudownie!

@tipu curate

Posted using Partiko iOS

Toż te curaty to jak jakiś pojedynek rewolwerowców!

Może następnym razem :D

tu dziewczyny są szybkie jak błyskawica.
spóźniłeś się, ale za to dostałeś DEDYKACJĘ!
z piosenką!
ach!

Właśnie próbowałem i dla Ciebie znaleźć jakąś piosenkę do zadedykowania, jednak chwilę po tym, gdy wpisałem w wyszukiwarkę YouTube'a "rozku" bardzo tego pożałowałem - "rozkuwanie łańcucha", to jedynie wstęp do wiązanki wyników, w które nie chciał bym kliknąć.

Pozdrawiam niemniej z rodzinką i życzę wesołych świąt! :-)

"rozkuwanie łańcucha" brzmi fantastycznie!
mi się podoba!
dziękuję! :D

Dziękuję :)

Na zachętę ;) @tipu curate