Perpetuum Mobile Raport

in #polish2 years ago

Dzięki uprzejmości @mmmmkkkk311 otrzymałem 7 SBD do głosowania jego botem na polskim steem. Muszę podziękować mu za to podwójnie. Raz bo miałem możliwość wzmocnić głos na posty, które uważałem że są tego warte. Dwa bo mogłem skonfrontować swoją opinię o systemie z rzeczywistością.
Przyznam, że wydawało mi się błędem całkowite zlikwidowanie podziału kuratorów na tagi. Wydawało mi się że po pierwsze będzie to prowadzić do tego że będzie trudno znaleźć coś na co będzie można zagłosować, bo ktoś zrobi to szybciej ode mnie. Oraz że w związku z relatywnie dużą ilością postów na polish, każdy będzie głosował małymi wartościami żeby zostawić sobie głos na większą liczbę postów.

Niezależnie od tego czemu, okazało się że moje przypuszczenia były błędne. Zasadniczo nie miałem dużego problemu ze znalezieniem tekstów na które chciałem zagłosować, chociaż wydanie 7sbd zajęło mi ponad 2 tygodnie. Nie miałem też zbyt silnej pokusy (może trochę na początku) żeby oszczędzać SBD, bo raz są inni, dwa chciałem dawać mocne głosy (nie wiem jak inni robią). Także obecnie uważam, że ta forma jest optymalna dla obecnej sytuacji.

Nie wiem jakie MK ma plany w związku z kursem steem, ale mam nadzieję, że się nie załamie i zostanie z nami, aż steem znowu, miejmy nadzieję, odbije. Bez Twojego głosu jeszcze marniej by sytuacja wyglądała. A teraz raport:

 1. 0,5 SBD na post @jocieprosza https://steempeak.com/polish/@jocieprosza/sedziowie-pokoju-czyli-dlaczego-pomysly-jakiego-i-spolki-sa-glupie dobry tekst, po długiej przerwie, zachęcałem żeby kontynuować temat, ale bezskutecznie, szkoda.
 2. 1 SBD na artykuł @ciekawski https://steempeak.com/pl-spoleczenstwo/@ciekawski/biednemu-wiatr-w-oczy w zasadzie na jego posty można głosować w ciemno. Nawet jak się nie zgadzam to zawsze tekst jest na prawdę bardzo solidny, dobrze przygotowany itd. mamy kilku takich użytkowników, jakby było ich jeszcze trochę więcej to nawet ze słabym kursem steem byłaby to po prostu mega ciekawa platforma blogowa.
 3. 0,5 SBD na post @alexalaszuk https://steempeak.com/pl-travelfeed/@alexalaszuk/polandtravel-vol-2-szczecin zasadniczo nie jestem entuzjastą takich tekstów, ale jest dobrze zrobiony i chociaż sam raczej nie czytam to dobrze jakby takich tekstów było u nas więcej.
 4. 0,75 SBD na post @customuser https://steempeak.com/polish/@customuser/cubesaty-w-sluzbie-nauce niby niczego nowego się nie dowiedziałem, ale lubię kosmos, małe satelitki itd, wincej takich pościków poproszę ;)
 5. 1 SBD na post @chewing https://steempeak.com/@chewing/jakie-sa-dokumenty-projektu-gry gier tworzyć nie zamierzam, ale post solidny i ciekawy.
 6. 1 SBD na artykuł @jo-hannes https://steempeak.com/@jo-hannes/papiez-hitlera-czy-papiez-zydow ważny i ciekawy artykuł, jeśli jeszcze nie czytaliście to gorąco polecam, naprawdę warto!
 7. 0,75 SBD na artykuł @hankreirden https://steempeak.com/polish/@hankreirden/mistrzostwa-swiata-div-ib-polska-rumunia-2-3-0-1-0-0-2-1-0-1 sport mało mnie interesuje, ale te relacje są naprawdę nieźle zrobione i szkoda że mają taką niską wycenę.
 8. 1 SBD na konkurs @nervi https://steempeak.com/polish/@nervi/druga-edycja-konkursu-kosmicznego-glosowanie w zasadzie nie chciałem wspierać konkursów, ale jest kryzys steem poniżej 6k satoshi, a konkurs wygenerował kilka fajnych postów więc stwierdziłem że warto.
 9. 1 SBD na artykuł @bax
  https://steempeak.com/polish/@bax/ceny-zycie-polityka, w zasadzie zostało mi tylko 0,5 SBD, ale to świetny artykuł, porządny i powinien dostać porządne głosy więc dołożyłem od siebie do maksymalnego głosu :)

I to na tyle. Chciałem podziękować wszystkim którzy wciąż piszą na steem wartościowe treści pomimo spadków cen. Lubię tę sieć i mam nadzieję że przetrwa kryzys i wyjdzie z niego mocniejsza. Proszę, piszcie dalej! Aha wielu tekstów nie wsparłem, ale najczęściej zrobił to po prostu ktoś inny :) przez te dwa tygodnie było sporo naprawdę dobrej treści. Jeszcze raz dzięki!

Sort:  

Congratulations @sarmaticus! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 900 comments. Your next target is to reach 1000 comments.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemitBoard to support the german speaking community meetups

You can upvote this notification to help all Steem users. Learn how here!