You are viewing a single comment's thread from:

RE: Refilling Your 1lb Propane Bottles

in #save8 years ago

I have been filling the one pounders for almost a year now, as a result I have saved a considerable amount of money. While in Walmart the other day I checked the price they were almost $6. Each. Although I can only get them about half to three quarters full, I am very happy at the savings.
Upvoted and followed.................billytwohearts