The international tournament in Poland won Havířov / Mezinárodní turnaj v Polsku vyhrál Havířov

in #cesky6 years ago (edited)

On Saturday, February 10, 2018, the 5th year of the International Women's Football Tournament "Walentynkowy turniej dwiewczat" took place in Krakow (Poland), with the participation of eight teams from Poland, Slovakia and the Czech Republic. The most successful was the Czech team FK Gascontrol Havířov, who lost the lead 2:0 with the Polish team Respekt Myślenice and decided on the overall victory after penalties, when he had to turn the lead of Polish opponents.

The final tournament ranking and rich photogallery on the site

V sobotu 10.2.2018 proběhl v polském Krakově 5.ročník mezinárodního halového fotbalového turnaje žen "Walentynkowy turniej dziewczat" za účasti osmi týmů z Polska, Slovenska a České republiky. Nejúspěšnější byl český tým FK Gascontrol Havířov, který v napínavém finále ztratil vedení 2:0 s polským týmem Respekt Myślenice a o celkovém vítězství rozhodl, až po penaltách, kdy naopak musel obracet vedení polských soupeřek.

Konečné pořadí turnaj a bohatá fotogalerie na stránkách

...and @cleverbot loves women´s football? :-)

Sort:

Zřejmě slušný oddíl :) Gratuluju!

Děkuji za holky. Naše ženy mají neuvěřitelnou turnajovou sérii. Jen na lednovém turnaji v Bohumíně skončily druhé po penaltách s bratislavským výběrem, jinak už zhruba dva roky vyhrávají turnaje všude, kam přijedou. Tuto zimu počtvrté za sebou vyhrály ZINA CUP v Třinci, kde už nevědí, jaké soupeře pozvat, aby Havířov sesadili z trůnu :-) , koncem loňského roku vyhrály v Havířově a teď v Krakově. Minulou zimu vyhrály turnaje v Olomouci, v Ostravě, v Třinci ....já už si nepamatuji, kdy nehrály finále :D ... V Moravskoslezské divizi vyhrály myslím 36 zápasů za sebou, pak prohrály s Č.Těšínem 1:0 a od té doby zase pořád vyhrávají :-) Po podzimu vedou tabulku o 11 bodů před druhýni Vítkovicemi a třetím Baníkem :-) ...My s juniorkama jsme teprve na začátku. Mladá rezerva funguje teprve druhou sezonu, ale potěšující je, že k turnajovým úspěchům i mistrovským bodům už ženám pomáhá naše šestnáctiletá kapitánka juniorek :-)

Skvělá práce. Nezbývá než znovu pogratulovat :) Jen tak dál.

Ještě jednou díky :-) .... Pro zajímavost: Vedl jsem skoro 20 let dívčí fotbal v Darkovičkách a Hlučíně, ale je škoda, že jej do dneška nemá SFC Opava. Třeba se toho někdy dočkáme :-)