Czary

in Polish HIVE4 years ago

Screenshot_20201004 hive blog 502 Bad gateway.png

Od kilku dni nie działa mi hive.blog. Gdy tylko chcę wejść na stronę pojawia się Error 502. Bad gateway. Początkowo myślałem, że problem zniknie sam. Wiele razy miałem z nim do czynienia i zwykle zastosowanie się do rady please try again in a few minutes przynosiło odpowiedni skutek.

Nie tym razem jednak. Sytuacja trwa jednak od kilku dni.

Co jednak ciekawe. Problem jest tylko na przeglądarce Mozilli. Na innych przeglądarkach strona działa. Najdziwniejsze jest jednak to, że działa również... w trybie incognito.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

PS. Dla porządku dodam, że Peakd działa wszędzie.

Sort:  

Jak rozumiem jesteśmy w trakcie HF i hive.blog nie działa poprawnie, peakd, dapplr, essency, Leo działają

Przede wszystkim zacznijcie od czyszczenia pamięci przeglądarki (ona wyświetla stare zawartości). Wyczyścić całą historię - wiem że to bolesne, bo niektóre hasła i loginy trzeba będzie odnaleźć, jak nie ma zapisanych. Po drugie sprawdzona przeglądarka. Ja używałem firefoxa i już podziękowałem - na androidzie nie jestem w stanie otworzyć HIVA z przeglądarki firefox. Zmieniłem na poczciwego Chroma i jest ok. Problemy będą się teraz pojawiać częściej - poczytajcie
https://hive.blog/hivevote/@steemauto/we-have-a-problem-6-october-2020-14-00-utc

Ja miałem problemy z dodaniem wpisu, ale np. głosować mogłem. ;-) Wyskakiwał jakiś błąd walleta po "dodaj post". Teraz - póki co - wszystko działa.

miałem tak samo

U mnie podobna sytuacja ;(

Na Brave to samo

Na mozilli mam to dość często, niewygodnym, ale szybkim sposobem jest wejść w: Opcje>Prywatność i bezpieczeństwo i przy "Ciasteczka i dane stron" nacisnąć "Zachowane dane..." wyszukać "hive", zaznaczyć wszystko co nam wyszukało (i hive.blog i wallet etc) i dać "Usuń zaznaczone". Dla pewności wyłączyć i włączyć przeglądarkę i już działa. Problem, że trzeba hasła od nowa wpisywać, ale tylko na hive, na mailu i innych kontach zostają. To takie bardziej obejście niż rozwiązanie, ale działa ;)

Mogę wiedzieć co ten post robi na moim profilu?