Чому ви "23 фєвраля" перенесли?

in Team Ukrainelast year

Два роки я боролась із цим в своїй компанії, де працювала. На сьогоднішній день я фрілансер, але "осадочек остался". Особливо, коли чуєш від знайомих, що подібна тема починається ще в перших класах школи. Про всілякі компанії я, взагалі, мовчу, адже там повна вакханалія.

imi.org.ua

На носі 14 жовтня і в той час, як адекватні люди та бізнеси розуміють, що це за день є тупоголові представники гомосапієнс, котрі просто тупо перенесли умовне "23 фєвраля" на нову дату. Навіщо?

Ну от подивіться, що зробило таксі Уклон, наприклад:

Uklon

Деталі тут

Це бізнес, котрий не перший рік підтримує бійців АТО/ООС. І вони заслуговують пошани. Як і бійці. До речі, всі кошти від цього допису будуть перераховані ГО "Повернись Живим". Через 7 днів в коментарях опублікую скрін переказу.

Так от. Поки хтось розуміє, кому присвячений цей день є ті, хто просто переносить на цю дату всі традиції "23 фєвраля" і не бачить в цьому жодної проблеми. А проблема є. Проблема в тому, що не всі чоловіки захисники і не всі захисники це чоловіки. А тим більше "мальчіки" в школі чи в універі, імхо.

Тому я дійсно не розумію, чому в цей день намагаються привітати просто всіх людей у яких є пеніс. Особливо, якщо ці люди нічого важчого за пеніс в своїх руках і не тримали. Особливо, якщо це люди, котрі, навіть, строкову службу не проходили і заплатили декілька тисяч, щоб їм виписали справку про інвалідність. Знову ж таки, щоб не йти в армію. І я розумію, що не повинно бути насильного призиву та армія повинна перейти на контракт. Просто, щоб в цій сфері були люди, котрі дійсно це бажають. Хоча з іншої сторони, враховуючи сьогоднішню ситуацію в країні кожен громадянин повинен пройти бодай базову підготовку по військовій справі. Ну щоб шарив, як користуватись автоматом чи надавати першу медичну допомогу. Як в Ізраїлі, наприклад.

І зрозумійте правильно, я нічого проти чоловіків не маю. Але я проти того, щоб в день "Захисника та захисниці України" вітали виключно через гендер людини. Враховуючи, що кожного року 19 листопада відзначається день чоловіків. Саме день людей із членом. То може краще перенести оце дарування пінки для бриття та шкарпеток на листопад, а не знецінювати роль тих людей, котрі кожну секунду ризикують своїм життям для того, щоб ми з вами жили в мирі?

Twitter - Patrol Police UA

Закликаю кожного в кого є діти цього дня відвести їх в музей АТО або просто розповісти про тих дядь та тьоть, котрі нас захищають та завдяки яким ми можемо ходити на концерти, дивитись фільми, шаритись по кафешкам, писати блоги і так далі. Тобто жити БЕЗ ВІЙНИ. Будь ласка. Благаю. Зробіть все правильно. Щоб вони розуміли чий це день. Я вірю, що люди, котрі розуміють, що таке крипта зрозуміють і цю тему.

А хто бажає в подібні дати дарувати мальчикам будь якого віку носочки/пінки для бриття і так далі, то поверніться до своєї істинної дати, коли ви таким займались - "23 фєвраля" та не чіпайте 14 жовтня, котре присвячене героям української армії. Просто відзначайте "23 фєвраля" і все. Навіщо вам інші дати? Тим більше, що це не вихідний, ага.

Хоча і тоді я була проти цього вітання всіх мальчіків. Адже тато в мене служив в радянській армії і це був саме його день, а не день "власників пісюнів". І ось що я скажу. Не дивлячись на службу в армії СРСР він максимально підтримує саме Україну та наших вояк.

Sort:  

Дякую за вашу позицію!
Хоч я і служив у совіцькій армії та мене верне від того, що хтось мене вітає з "23 фєвраля".
Україна та Московія - речі несумісні та не повинно у нас бути свят, котрі нам нав’язав совок

Дякую і за вашу позицію також! Дуже жаль, що на сьогоднішній день "23 фєвраля" офіційно відмінили, але "любий нарід" (ТМ) просто переніс його на інший день. Ох, скільки я читаю по соц.мережам війн, де адекватні батьки намагаються це побороти в школах, наприклад, а у відповідь "а шо такого? залишати дітей без свята?".
Ну і оце "вони ж виростуть і можуть стати захисниками". Ну от, коли ними стануть, тоді і поговорим.
Тому що, у мене на минулій роботі вітали дорослих дядьків, котрі понакупляли собі справок, щоб не служити, а тих, хто сьогодні на сході, взагалі, вважають ненормальними. От і вітай потім всіх авансом, ага.
От в мене тато теж служив в совєцькій армії і забороняє його вітати того дня. Хоч і є веселі історії з армії та загалом до тої служби він відноситься досить ок, проте він не хоче ідентифікувати себе з тою країною.

Вподобайка, допис вартий уваги😏😊👌

Дуже дякую! Тішить, що тут є однодумці! ❤️