Іграшка з минулого / A Toy From the Past

in Team Ukraine7 months ago

Сьогодні до моєї донечки вже втретє завітала зубна фея. Мушу визнати - важка в неї робота. За свій зуб дитина очікує на якийсь особливий і цікавий подарунок. А бідній феї потрібно вгадати що саме зацікавить дитину.

Цього разу фея тинялася магазинами іграшок у розпачі. Що купити такого, щоб було справді цікавим? Героя з мультфільму? Таких Даринка вже має дуже багато і ними вона грається лише один-два дні. Може ляльку? Ні, ними вона взагалі не цікавиться. Сквіші, попіт, лизун, м’яку іграшку, ляльку-кекс, мозаїку...? Взагалі не варіант - все це вже є і у великій кількості. Фея в розпачі подумки закричала: "А-а-а-а..!"

Так і не змогла зубна фея нічого вибрати і вирішила вона піти у супермаркет купити щось собі на вечерю. Вибираючи продукти, фея наткнулася у супермаркеті на якісь іграшки, серед яких була доволі велика коробка. На коробці було написано "Морський бій". Фея відразу згадала собі своє дитинство і те, як їй було цікаво грати у таку гру коли ще не було комп’ютерів і телефонів. Фея вирішила ризикнути і купила цю гру.

Коли дитина вранці знайшла подарунок, то спочатку не зрозуміла що це таке. За хвильку подумала, що це щось для хлопчиків і трохи була розчарована. Але все-таки вона відразу розпакувала гру.

На подив феї це була абсолютно до найменшої дрібниці така сама гра як та, якою колись у дитинстві гралася сама фея. Ті самі гармати, ті самі пластмасові кораблики, які потрібно збивати (топити), ті самі маленькі металеві кульки. Аж ностальгією за дитинством повіяло.

Як тільки Даринка спробувала пограти в гру, вона її захопила. Їй настільки сподобалося, що ми провели за грою значну частину дня.

Тепер дитина дуже хоче щоб у неї знову випали зуби, адже вона дізналася, що існують також настільний хокей і настільний футбол.

Today, the tooth fairy visited my daughter for the third time. I have to admit - she has a hard job. For her tooth, the child expects some special and interesting gift. And the poor fairy needs to guess what exactly will interest the child.

This time the fairy wandered around the toy shops in despair. What to buy that would be really interesting? A cartoon character? Darinka already has a lot of these and she only plays with them for one or two days. Maybe a doll? No, she is not interested in them at all. Squishy, soft toy, cupcake doll, mosaic...? Not an option at all - all this is already available in large quantities. The fairy mentally shouted in despair: "Ah-ah-ah..!"

The tooth fairy could not choose anything and decided to go to the supermarket to buy something for dinner. While choosing products, the fairy came across some toys in the supermarket, among which was a rather large box. On the box was written "Sea Battle". The fairy immediately remembered her childhood and how it was interesting for her to play such a game when there were no computers and phones. The fairy decided to take a risk and bought this game.

When the child found a gift in the morning, she did not understand what it was at first. For a moment she thought it was something for boys and was a little disappointed. But still, she immediately unpacked the game.

To the fairy's surprise, it was exactly the same game as the fairy herself had played in childhood. The same guns, the same plastic boats that need to be shot down (sunk), the same small metal balls. The fairy even felt nostalgic for her childhood.

As soon as Darinka tried to play the game, she was hooked. She liked it so much that we spent a good part of the day playing.

Now the child really wants her teeth to fall out again, because she learned that there are also table hockey and table football.

Sort:  

Супер. Теж саме така гра була в дитинстві. Видно, якийсь український завод і далі їх клепає, бо абсолютно все ідентичне, як було 35 років тому )

На коробці пише, що ці іграшки виробляють на Харківщині.

Пару років тому, як розбирав вдома старі свої іграшки, знайшов також такий "Морський бій" в ідеальному стані. Шкода було викидати, то я віддав цю гру малолітньому сусіду. То він на мене так подивився, наче я йому ящик лайна якогось дав. Але з часом перепитав у його мами, чи не викинули ту гру? То виявилося, що до нього після мого подарунку бігали сусідські хлопчаки погратись в таку "дивину", і також всі були в захваті.

В нас схожа ситуація. Спочатку дитина була розчарована, а тепер в пас проводяться цілі чемпіонати.

Я кілька років тому привезла із Сербії на подарунок дитячу книжку-гру, в якій виймалися картонні інструменти, типу пилка, молоток, і тим всим прямо в книзі можна було пиляти доску, забивати картонні цвяхи, затягувати гаєчним ключем гайки. Я боялася, що дитина (дівчинка) сприйме цю книжку як хлопчачу. Ага, ви бачила б з яким азартом ця книга "зайшла"!!! Цілий день забивали звяхи і пиляли дрова. 🤣 Тож, всі ці стереотипи поділу за гендером потроху відходять на задній план. У житті будь-який досвід знадобиться.

Я згоден. Головне щоб іграшка була цікава. А для хлопців чи дівчат - немає значення.