Дуже гарний вечір

in Team Ukraine3 months ago

FB_IMG_1701080211534.jpg

Привіт друзі! Ось на п'яти наступае найбільш очікувана пора року для діток і багатьох дорослих. Час коли всі мимоволі починають вірити у диво, чекати снігу і веселих свят. Природа теж відчуває прихід зими: землю сковує мороз, майже всі дерева вже стоять без листя, а лісові звірі одягаються в теплі кожушки чи впадають у сплячку.

FB_IMG_1701080208553.jpg

Мабуть немає жодної дитини, яку б не зацікавив процес ліпленя сніговиків. Адже це весело й цікаво. Що таке зима для дітей.Сніговики і білі сніжинки, катання на санках і очікування зимових свят. Поринути у світ добрих зимових казок та історій, підтримати святковий настрій - Різдва та Нового року.

FB_IMG_1701109176900.jpg

А я с донькою вже по тихеньку робимо дива «Розсипа зима сніжинки із зимової торбинки»

З неба падають зимою
І кружляють над землею
Легкі пушинки,
Білі сніжинки.
Сніжинки – дивовижні створіння зими. Коли вони повільно падають, хочеться зловити їх і уважно розглянути. Вони такі красиві і абсолютно різні.

Взявши до рук ножиці, створювали зимову казку: вирізали з паперу мережеві сніжинки, янголів та ялинки. Сніжинки виходили різні за формою та розміром. Магічне дійство викликання снігу супроводжувалось відгадуванням загадок про зиму , а також слухали святковий плейлист «Christmas songs».

Отак корисно і цікаво провели час всі разом с донькою та дідусем і бабусею. Та хоч сніжинок за вікном досіх пір ще не ростаяли, ми точно знаємо що енергетика, яку ми відіслали до небес, скоро повернеться до нас ще пухнастими сніжинками.

До скорої зустрічі любі читачі.