Відчуття весни

in Team Ukraine9 months ago

Минає другий весняний місяць. Але погода не надто нагадує весняну. Про це зайвий раз нагадують платіжки за газ. Проте не зважаючи на таку не радісну погоду природа все ж оживає, а з нею оживає й відчуття весни.

pidsnizh.jpg
підсніжники на початку квітня

І оце відчуття весни приходить не одразу. Воно не виникає після того як розтанув сніг. Його не викликають птахи, які повернулись із зимівлі в далеких краях.

Воно не вдихається із димом від багать, якими господарі із шаленою затятістю задимлюють околиці. І не проглядається крізь побілені стовбури дерев. Також воно не вчувається у галасуванні підлітків, що гуляють на вулиці із блютуз колонками з яких лунає суцільний російський реп.

Весна не відгукується у свідомості разом із першою зеленою травою чи мотолюбителями, які гасають після зимової сплячки. Весна не закріплюється разом із гудінням бджіл на підсніжниках та крокусах

krokus.jpg

Не сприймається вона і в полегшенні надітого одягу та відсутності шапок на головах.

Справжнє усвідомлення зміни сезону відбувається тоді, коли з погреба виноситься насіннєва бульба. Саме тоді ти розумієш. Назад вороття нема. День точно збільшиться, а ніч поменшає. І все піде по завченому з дитинства городньому маршруту.

karnoplya2.jpg

kartoplya1.jpg

Цикл життя заходить на нове коло ...

Sort:  

Your post has been voted as a part of Encouragement program. Keep up the good work!

Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more